بازدید میدانی فرماندار شهرستان ارومیه از شرکت مجتمع تبدیلی صنعتی دام کشان دشت سهند (کشتارگاه صنعتی)ارومیه
عماری فرماندار شهرستان ارومیه از شرکت مجتمع تبدیلی صنعتی دام کشان دشت سهند (کشتارگاه صنعتی)ارومیه بازدید و موارد و مشکلات موجود این مجموعه را از نزدیک بررسی و رسیدگی نمود
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 10:14
یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
استاندار آذربایجان‌غربی با همراهی فرماندار شهرستان ارومیه ، در سی و نهمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت راه و ساختمان ارومیه شن ریز، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد. شرکت راه و ساختمان ارومیه شن ریز در سـال 1385 فعالیت خود را در زمینه راه سازی، ساختمانی و تولید قیر، آسفالت، شن و ماسه، بتن، نیوجرسی و ... آغاز کرده است.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 18:00
کشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
استاندار آذربایجان‌غربی با همراهی فرماندار شهرستان ارومیه، در سی و نهمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت بام گام عایق ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد. شرکت بام گام عایق ارومیه در سـال 1376 شروع به کار کرده و عایق رطوبتی پایه قیری و انواع قیر تولید می کند.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 17:00
بازدید سرزده استاندار آذربایجان‌غربی از فرمانداری شهرستان ارومیه
دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی صبح امروز بصورت سرزده از فرمانداری شهرستان ارومیه بازدید و با یکایک همکاران فرمانداری دیدار و گفت‌وگو نمود.
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 21:06
میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه
میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه این جمعه نیز با حضور فرماندار شهرستان ارومیه و مدیران کل ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان در محل مصلی امام خمینی ره ارومیه برگزار و به درخواست های مردم و مراجعین پاسخگویی لازم ارائه شد
  • جمعه 8 مهر 1401 ساعت 16:00
برگزاری جلسه بررسی و هماهنگی اجرای شیوه نامه برای خوشه های صنایع دستی و احداث گلخانه در شهرستان ارومیه:
جلسه بررسی و هماهنگی اجرای شیوه نامه برای خوشه های صنایع دستی و احداث گلخانه در شهرستان ارومیه بعنوان پایلوت با حضور فرماندار شهرستان ارومیه برگزار و تصمیمات سازنده ای در این خصوص اتخاذ گردید
  • سه شنبه 29 شهریور 1401 ساعت 12:55
هفتم مهرماه ارومیه میزبان تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان خواهد بود
در جلسه ستاد برگزاری تور بین المللی دوچرخه‌سواری (ایران - آذربایجان) که باحضور دکتر عماری فرماندار شهرستان ارومیه برگزار شد ، هماهنگی و برنامه ریزی های لازم دستگاه‌های متولی در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این برنامه صورت گرفت
  • سه شنبه 29 شهریور 1401 ساعت 12:41
یکشنبه های تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین:
استاندار آذربایجان‌غربی با همراهی فرماندار شهرستان ارومیه، در سی و هشتمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت نوشین شهد ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.
  • یکشنبه 27 شهریور 1401 ساعت 15:00
یکشنبه های تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین
استاندار آذربایجان‌غربی با همراهی فرماندار شهرستان ارومیه در سی و هشتمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت ترش نارین ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.
  • یکشنبه 27 شهریور 1401 ساعت 13:26
میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه برگزار شد
میز ارتباطات مردمی باحضور دکتر عماری فرماندار شهرستان ارومیه و جمعی از مدیران کل ادارات و دستگاه‌های اجرایی در محل مصلی امام خمینی ره برگزار و بصورت چهره به چهره با مردم دیدار و به درخواست های مراجعین پاسخگویی لازم ارائه شد .
  • جمعه 25 شهریور 1401 ساعت 13:13
<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>