بازدید فرماندار شهرستان ارومیه از مراکز توزیع میوه شب عید
غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه با حضور در مراکز توزیع میوه شب عید در سطح شهر، از نزدیک روند توزیع و ارائه خدمات بهتر و شایسته به مردم نجیب و با فرهنگ ارومیه را نظارت و موانع و مشکلات موجود را بررسی دستوراتی در خصوص افزایش مراکز توزیع میوه شب عید صادر نمود
  • پنج شنبه 25 اسفند 1401 ساعت 18:34
نشست صمیمی فرماندار ارومیه با همکاران ایثارگر شاغل در فرمانداری شهرستان ارومیه برگزار شد
نشست صمیمی همکاران ایثارگر شاغل در فرمانداری، ظهر امروز با حضور فرماندار ارومیه و نیساری، مشاور استاندار در امور ایثارگران در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد. فرماندار شهرستان ارومیه در این نشست با اشاره به نقش کلیدی شهدا و ایثارگران در پیروزی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: تمام زیبایی ها و برکات 44 ساله انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و مجاهدت های رزمندگان و ایثارگران است.
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 18:44
تأکید فرماندار ارومیه بر تسهیل خدمات‌رسانی جهت حمایت از اشتغالزایی
دهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان صبح روز چهارشنبه، با حضور فرماندار ارومیه، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های ذیربط در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 18:38
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان ارومیه برگزار شد
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان ارومیه به ریاست غلامحسین عماری فرماندار در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد.
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 12:31
عیادت فرماندار ارومیه از مصدومان چهارشنبه آخر سال
فرماندار ارومیه شامگاه امروز با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره)، از مصدومان شب چهارشنبه سوری عیادت کرد. گفتنی است حال عمومی مصدومان خوب بود و فقط تعداد 8 نفر بستری شده و بقیه نفراتی که به این مرکز ارجاع داده شده بودند به صورت سرپایی درمان شدند.
  • سه شنبه 23 اسفند 1401 ساعت 23:00
رزمایش ترافیکی انتظامی طرح نوروزی شهرستان ارومیه برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان ارومیه در آئین اجرای رزمایش ترافیکی انتظامی طرح نوروزی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی
  • سه شنبه 23 اسفند 1401 ساعت 12:36
جلسه شورای ترافیک شهرستان ارومیه برگزار شد
جلسه کمیته فنی شورای ترافیک شهرستان، صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه و اعضای شورای ترافیک شهرستان ارومیه برگزار شد.
  • سه شنبه 23 اسفند 1401 ساعت 10:30
بازدید میدانی فرماندار شهرستان ارومیه از مرکز نگهداری و کاهش آسیب معتادین
غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه با همراهی رئیس کل دادگستری و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از مرکز نگهداری و کاهش آسیب معتادین متهاجر ماده 16 ضمن بازدید میدانی از نزدیک نحوه پذیرش، خدمات و نگهداری از این بیماران را بررسی نمود
  • دوشنبه 22 اسفند 1401 ساعت 22:00
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ارومیه برگزار شد
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ارومیه صبح امروز به ریاست فرماندار در محل سالن جلسات ناحیه دو آموزش و پرورش برگزار شد غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه: شوراهای آموزش و پرورش با توجه به ظرفیت و تواناهایی که دارند می توانند در رشد و توسعه کمی و کیفی فعالیت مختلف نظام تعلیم و تربیت تاثیر بسزایی داشته باشند.
  • دوشنبه 22 اسفند 1401 ساعت 19:45
جلسه هیئت امنای شهدای گمنام شهرستان ارومیه برگزار شد
جلسه هیئت امنای شهدای گمنام شهرستان ارومیه با حضور فرماندار شهرستان ارومیه و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و دیگر اعضای این جلسه در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد
  • یکشنبه 21 اسفند 1401 ساعت 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11