جلسه بررسی مشکلات مربوط به چند دستگاه اجرایی در فرمانداری برگزار شد
جلسه بررسی مشکلات مربوط به چند دستگاه اجرایی صبح امروز به ریاست فرماندار شهرستان ارومیه و با حضور مسئولین ذیربط در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد.
  • چهارشنبه 25 مرداد 1402 ساعت 13:45
جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد
جلسه هماهنگی هرچه باشکوه تر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس باحضور اعضای کمیته به ریاست ظرف فروش معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان ارومیه در سالن جلسات شهید سلیمانی این فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 24 مرداد 1402 ساعت 22:00
آماده باش تمام دستگاه های اجرایی ارومیه برای میزبانی از مسابقات والیبال
رییس شورای تامین شهرستان ارومیه گفت: همه اقدامات و هماهنگی های لازم برای داشتن یک میزبانی در خور شان استان با دستگاه های متولی صورت گرفته است.
  • سه شنبه 24 مرداد 1402 ساعت 13:43
برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ارومیه
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ارومیه، صبح امروز به ریاست عماری، فرماندار ارومیه و با حضور مدیران دستگاه‌های ذیربط و بانک های عامل و سایر اعضای این کارگروه در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد.
  • دوشنبه 23 مرداد 1402 ساعت 22:00
یکشنبه های حمایت از تولید
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان ارومیه از دو شرکت تولیدی و صنعتی در ارومیه
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ، فرماندار شهرستان ارومیه با همراهی اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، امروز در هشتاد و یکمین یکشنبه های حمایت از تولید، ضمن بازدید از شرکت های ستاره سایمان طعم و توسعه شهد گلفام دارو در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه های تولیدی شد.
  • یکشنبه 22 مرداد 1402 ساعت 19:00
تاکید فرماندار ارومیه بر معرفی مناسب ظرفیت های مراکز دانشگاهی داخل استان به فارغ التحصیلان مدارس
ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش باحضور فرماندار شهرستان ارومیه، مدیران نواحی یک و دو آموزش و پرورش و سایر اعضای این شورا درراستای پروژه مهر1402 در سالن شهید سلیمانی فرمانداری شهرستان ارومیه برگزارشد.
  • یکشنبه 22 مرداد 1402 ساعت 12:00
پیام تسلیت فرماندار شهرستان ارومیه در پی درگذشت رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس حاج رحیم قراجه داغی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ارومیه غلامحسین عماری در پی درگذشت رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس پیامی را صادر کرد
  • یکشنبه 22 مرداد 1402 ساعت 08:58
فرماندار شهرستان ارومیه:
تسریع در خدمات رسانی دستگاه‌های اجرایی به محرومیت زدایی در مناطق محروم
فرماندار ارومیه در جلسه شنبه های محرومیت زدایی شهرستان ارومیه گفت: دستگاه‌های اجرایی بایستی با جدیت و اهتمام ویژه در خدمات‌رسانی به مناطق محروم عمل کنند.
  • شنبه 21 مرداد 1402 ساعت 15:30
برگزاری آیین تجلیل از دست اندرکاران سومین اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی در ارومیه
آیین تجلیل از دست اندرکاران سومین اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی در ارومیه، عصر امروز با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، استاندار آذربایجان غربی و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
  • جمعه 20 مرداد 1402 ساعت 22:30
آلبوم تصویری از
میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه برگزار شد
میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه امروز جمعه در محل مصلی امام خمینی ره برگزار و بصورت چهره به چهره با مردم دیدار و به درخواست های مراجعین پاسخگویی لازم ارائه شد
  • جمعه 20 مرداد 1402 ساعت 17:00