ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از 19 آذر آغاز می شود
اطلاعیه شماره (1) ستاد انتخابات کشور؛
ستاد انتخابات کشور در نخستین اطلاعیه خود اعلام کرد ثبت نام از داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 19 آذر 1402 آغاز و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.
  • سه شنبه 17 مرداد 1402 ساعت 13:01
غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه به مناسبت روز خبرنگار پیامی را صادر نمود
متن پیام فرماندار شهرستان ارومیه به این شرح است : بسمه تعالی خبرنگاران ، پرچم دار شفافیت و آگاهی بخشی جامعه در عصر رسانه ، چشم بینا, گوش شنوا و زبان گویا در بیان دغدغه ها, مصائب و مشکلات هستند که می توانند زمینه بهبود شرایط و تغییر را فراهم آورند.
  • سه شنبه 17 مرداد 1402 ساعت 01:10
برگزاری جلسه هماهنگی انتخابات آتی شهرستان ارومیه
جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان ارومیه، صبح روز دوشنبه 16 مرداد، همزمان با آغاز پیش ثبت نام داوطلبین، طبق اطلاعیه ستاد انتخابات وزارت کشور، به ریاست عماری فرماندار ارومیه و با حضور معاونین فرماندار و بخشداران بخش های 5 گانه و همچنین سایر عوامل ذیربط در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد.
  • دوشنبه 16 مرداد 1402 ساعت 19:00
برگزاری جلسه ستاد راهبری اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی
سومین اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی با عنوان "همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک" در شهر ارومیه برگزار می‌شود.
  • یکشنبه 15 مرداد 1402 ساعت 20:00
استاندار آذربایجان غربی در جلسه یکشنبه های حمایت از تولید:
دستگاه‌های مختلف به تعهدات خود درخصوص سرمایه‌گذاری عمل کنند استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اجرای تعهدات دستگاه‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری و رفع موانع، گفت: هرگونه مانع تراشی برای سرمایه‌گذاری و توسعه طرح های کشاورزی و صنعتی غیرقانونی بوده و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.
  • یکشنبه 15 مرداد 1402 ساعت 17:30
یکشنبه های حمایت از تولید؛
بازدید استاندار آذربایجان غربی از شرکت شمش ریزان تابان غرب
استاندار آذربایجان غربی با همراهی فرماندار شهرستان ارومیه، امروز در هشتادمین یکشنبه های حمایت از تولید، ضمن بازدید از شرکت شمش ریزان تابان غرب در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.
  • یکشنبه 15 مرداد 1402 ساعت 16:00
یکشنبه های حمایت از تولید؛
بازدید استاندار آذربایجان غربی از شرکت کلیم مبل دنیز
استاندار آذربایجان غربی با همراهی فرماندار شهرستان ارومیه، امروز در هشتادمین یکشنبه های حمایت از تولید، ضمن بازدید از شرکت کلیم مبل دنیز در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.
  • یکشنبه 15 مرداد 1402 ساعت 14:00
ورود تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه برای شرکت در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی مردان آسیا
ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، عماری فرماندار شهرستان ارومیه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، معاونین و مدیران اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی و اداره شهرستان ارومیه و پیشکسوتان والیبال استان به همراه جمعی از علاقمندان پرشور والیبال از تیم ملی در فرودگاه بین المللی ارومیه استقبال کردند
  • شنبه 14 مرداد 1402 ساعت 18:30
جلسه هماهنگی ستاد اربعین با حضور مدیران مواکب به ریاست فرماندار شهرستان ارومیه برگزار شد.
عماری فرماندار شهرستان ارومیه ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از دست اندرکاران، فعالان، خادمان مواکب گفت: تلاش کنیم فضا فضای حسینی باشد و خادمان مواکب و زائران با شور حال خاصی در این پیاده روی بزرگ اربعین حسینی حضور پیدا کنند و حماسه‌ای باشکوه و باعظمتی دیگر خلق کنند
  • شنبه 14 مرداد 1402 ساعت 16:30
بازدید فرماندار ارومیه از محل برگزاری جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور
فرماندار شهرستان ارومیه صبح امروز به همراه مدیران و عوامل اجرایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، از تالار وحدت ارشاد اسلامی شهرستان ارومیه بازدید و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شد.
  • شنبه 14 مرداد 1402 ساعت 12:30