مرحله نخست سی‌وششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان با قهرمانی رکابزن تیم روجای آنلاین اینسیورانس تایلند به پایان رسید
مرحله نخست این رقابت که در مسیر 153.8 کیلومتری تبریز به ارومیه برگزار شد، لوکاس کاریستنسن از تیم روجای آنلاین تایلند با زمان 3 ساعت و 20 دقیقه و 7 صدم ثانیه عنوان نخست را کسب کرد.
  • یکشنبه 5 شهریور 1402 ساعت 21:30
فرماندار شهرستان ارومیه:
این حضور مردم است که به توفیق خدمت مسئولان تحقق میدهد
فرماندار شهرستان ارومیه در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رییس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در به سرانجام رساندن طرح های زمین مانده این طرحها را هدیه ای از طرف مجموعه دانشگاه به مردم منطقه دانست
  • یکشنبه 5 شهریور 1402 ساعت 19:00
آلبوم تصویری از
آیین افتتاح چھار خانه بهداشت به مناسبت ھفتہ دولت با حضور فرماندار شهرستان ارومیه
همزمان با گرامیداشت هفته دولت، چھار خانه بهداشت شیخ شمزین، فلکان، سورکان و دزگیر آمادہ بھرہ برداری و در پنجم شهریور 1402 با حضور غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 5 شهریور 1402 ساعت 18:00
آلبوم تصویری از
برگزاری میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه
امروز جمعه همزمان با هفته دولت میز ارتباطات مردمی فرمانداری شهرستان ارومیه با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ادارات و دستگاه‌های خدمت رسان در محل مصلی امام خمینی ره برگزار و بصورت چهره به چهره با مردم دیدار و به درخواست های مردم و مراجعین پاسخگویی لازم ارائه شد
  • جمعه 3 شهریور 1402 ساعت 17:00
شهردار ارومیه در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه گفت:
در موضوع آسفالت معابر تا به امروز بیش از 620 هزار مترمربع کار شده است که این عدد تا پایان سال جاری به بیش از 1 میلیون متر مربع خواهد رسید و 21 کیلومتر نیز تا کنون جدول گذاری شده است. وی افزود: 1.8 کیلومتر از کمربندی بیرون شهر نیز ظرف یک ماه آتی به بهره برداری میرسد.
  • پنج شنبه 2 شهریور 1402 ساعت 23:12
ذاکر دیگر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:
ذاکر دیگر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه ، از حضور دولتمردان در بین مردم و خدمت رسانی به آنها تقدیر کرد و افزود: جایگاه والای امروزی حاکم بر جامعه نشان از عزم دولتمردان در رسیدگی و حل مشکلات عموم دارد.
  • پنج شنبه 2 شهریور 1402 ساعت 23:07
حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی شهرستان ارومیه
حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی شهرستان ارومیه نیز در این جلسه ، برگزاری مسابقات ملی قرآنی،  اجلاس وحدت اسلامی و مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در شهرستان ارومیه را امتیازی ویژه برای شهرستان ارومیه دانست و از تلاش های صورت گرفته در این زمینه قدردانی کرد.
  • پنج شنبه 2 شهریور 1402 ساعت 23:05
حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه:
حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه، ضمن تبریک هفته دولت،گفت: امید است دولت انقلابی با حرکت جهادی و مردمی خود عمده مشکلات مردممان را حل کند تا هم کارنامه ی نیک از خود بجای گذارد و هم آثارش در زندگی مردم ملموس باشد.
  • پنج شنبه 2 شهریور 1402 ساعت 23:02
فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان ارومیه:
333پروژه عمرانی،  تولیدی و صنعتی در هفته دولت در ارومیه افتتاح میشود
غلامحسین عماری، فرماندار شهرستان ارومیه در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه گفت :  333 پروژه عمرانی و تولیدی، صنعتی با اعتبار 2 هزار و 800 میلیارد تومان در هفته دولت امسال افتتاح و تعداد 26 مورد کلنگ زنی عمرانی و صنعتی در این هفته انجام خواهد شد. عماری، مجموع اعتبار پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی را 3 هزار و 365 میلیارد تومان اعلام کرد.
  • پنج شنبه 2 شهریور 1402 ساعت 22:57
آلبوم تصویری از
مراسم عطرافشانی و تجدید پیمان کارمندان دولت با آرمانهای امام و شهدا
همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ، مراسم عطرافشانی و گلباران ، تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهدای والامقام با حضور مدیران ارشد استانی و شهرستانی، اعضای شورای اداری و کارمندان ادارات و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد
  • پنج شنبه 2 شهریور 1402 ساعت 10:30
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>