دعوت از مردم برای همکاری جدی در راستای مقابله با کرونا

دعوت از مردم برای همکاری جدی در راستای مقابله با کرونا
استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی در بیانیه مشترکی از مردم برای همکاری و همراهی در راستای اجرای طرح «فاصله‌گذاری اجتماعی» دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی، امروز، هشتم فروردین ماه در بیانیه مشترکی از مردم خواستند که برای غلبه بر کرونا همکاری جدید با مسئولان داشته و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم نجیب و ولایتمدار آذربایجان غربی

سلام علیکم

احتراماً با تبریک سال نو و عید آغاز رسالت پیامبر اکرم(ص) و اعیاد شعبانیه، همانگونه که مستحضرید کشور عزیزمان در اوج تحریم‌های شدید و ظالمانه اقتصادی و دارویی از سوی کشورهای استکبار جهانی و ممانعت آنها از ارسال وسایل و تجهیزات پزشکی و دارویی، درگیر مبارزه با انتشار ویروس کرونا و تأمین حفظ سلامتی آحاد ملت است.

در این مبارزه مدافعان سلامت و کادر پزشکی در خط مقدم و صف اول قرار گرفته و با فعالیت شبانه روزی و ایثار و فداکاری بی نظیر مشغول شناسایی و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع و انتشار آن هستند. انتظار مدافعان سلامت و مسئولین بهداشتی و پزشکی کشور اجرا نمودن دستورالعمل‌ها، پروتکل‌ها و توصیه‌های بهداشتی است که توسط ستاد ملی و استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا اعلام می‌شود.

 ضمن تقدیر از خدمات همه مردم و مسئولان در راستای مهار ویروس کرونا از مردم شریف استان آذربایجان غربی تقاضا می‌شود جهت پیشگیری از گسترش شیوع و انتقال ویروس کرونا با تاکید بر این نکته که خانه ام‌ ترین مکان جهت مصون ماندن از ابتلا به کرونا است، دستورالعمل صادره از سوی ستاد ملی با عنوان «طرح فاصله گذاری اجتماعی» را که هدف غائی آن صیانت از سلامت مردم است با جدیت اجرا کنند.

ان شاءالله که با فضل و عنایت خداوند متعال و دستور العمل‌ها و مصوبات ستاد مدیریت مبارزه با کرونا همچنین رعایت بهداشت فردی و همکاری و عزم جدی و نیز دقت شما مردم بزرگوار، کرونا را شکست خواهیم داد و در کمال صحت، سلامت و عافیت و سربلندی امور روزانه به حالت عادی باز خواهد گشت.