حسین پزشکیان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی شد

حسین پزشکیان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی شد
محمدمهدی شهریاری گفت: انتظار می رود در سریعترین زمان ممکن تدابیر لازم برای پرداخت حقوق معوق کارکنان سازمان همیاری اقدام گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، جلسه فوق العاده شورای سازمان همیاری شهرداری های استان با دستور کار، تعیین اعضای هیات مدیره و صدور مجوز اقدامات عمرانی خارج از استان به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

استاندار آذربایجان غربی در این جلسه با اشاره به اینکه سازمان همیاری ظرفیت بالایی در توسعه استان دارد، بهبود وضعیت این سازمان را از اولویتها برشمرد و گفت: شهرداری های استان به منظور خروج سازمان همیاری از وضعیت فعلی می بایست قبل از پایان سال نسبت به تسویه بدهی اقدام نمایند.

محمدمهدی شهریاری افزود: انتظار می رود در سریعترین زمان ممکن تدابیر لازم برای پرداخت حقوق معوق کارکنان سازمان همیاری اقدام گردد.

رحمانی معاون عمرانی استاندار و رئیس هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان نیز در سخنانی تعامل و همدلی را رمز پویایی و توانمندسازی این سازمان دانست.

وی تثبیت فضای همدلی، توجه به نیروی انسانی، برنامه ریزی برای کسب رتبه بندی پیمانکاری و استفاده از ظرفیت های سازمان برای سرمایه گذاری های کوتاه و بلند مدت را از جمله اولویتها برشمرد.

در این جلسه اکثریت اعضای جلسه با استعفای امیر ابراهیمی هشترودی موافقت و حسین پزشکیان معاون برنامه ریزی سازمان به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی انتخاب شد.

همچنین در راستای اجرای جزء ۹ بند ط تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۸، آیدین رحمانی معاون عمرانی استانداری به عنوان رئیس هیات مدیره و حسین پزشکیان سرپرست سازمان و پورتقی معاون عمرانی سازمان نیز به عنوان عضو هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان انتخاب شدند.