نصب 118 دیوار سفید رایگان برای تبلیغات نامزدها در ارومیه

نصب 118 دیوار سفید رایگان برای تبلیغات نامزدها در ارومیه
فرماندار ارومیه گفت: 65 نقطه در شهر برای تبلیغات رایگان کاندیداهای مجلس یازدهم در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه ۶۵ نقطه در شهر برای تبلیغات رایگان کاندیداها در نظر گرفته شده است، افزود: ۱۱۸‌ دیوار سفید در قالب سازه ۳*۶ برای تبلیغات رایگان کاندیداها در سطح شهر در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد:  از ۱۵۳ نفر کاندیدای ثبت نامی از شهرستان ارومیه برای انتخابات مجلس یازدهم صلاحیت ۷۰‌ نفر تایید نهایی شده که ۲ نفر نیز تغییر حوزه انتخابیه به ماکو و آذربایجان شرقی و یک نفر از تهران به ارومیه انجام شده که لیست نهایی امروز اعلام می شود.

فرماندار ارومیه افزود: به محض بارگزاری داوطلبان تایید صلاحیت شده در سامانه انتخابات تا پایان امروز، اسامی‌ این افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ملامحمدی زاده با بیان اینکه ۵۰۱ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان ارومیه برای انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: ۳۴۳ صندوق ثابت، ۱۵۸‌ صندوق سیار برای جمع آوری آرا در نظر گرفته شده اند.

فرماندار ارومیه ادامه داد: از این تعداد ۱۱۱ شعبه در بخش مرکزی، ۴۱ شعبه در بخش سیلوانا، ۴۰ شعبه در بخش نازلو، ۳۳ شعبه در بخش صومای برادوست، ۲۶ صندوق در بخش انزل و ۲۵۰ صندوق در سطح ارومیه قرار دارد.

فرماندار ارومیه با اشاره به تخلفات گزارشی از شهرستان تصریح کرد: ۳۱ مورد تخلف به هیات بازرسی استان گزارش شده که عمده موارد تخلفات گزارشی مربوط به تبلیغات زود هنگام بوده است.

ملامحمدی زاده ادامه داد: طبق مقررات، الصاق تبلیغات بر روی ماشین ها، اجرای کارناوال تبلیغاتی، دیوارنویسی و تبلیغ در تلویزیون های شهری ممنوع است.

وی افزود: طبق قانون تبلیغات انتخاباتی پس از ساعت ۱۲ شب ممنوع است و داوطلبان باید در این خصوص موارد قانونی را رعایت کنند.

فرماندار ارومیه گفت: فعالیت تبلیغاتی داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ‌از ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه) آغاز ‌می‌شود و تا هشت صبح پنجشنبه اول اسفند امسال ادامه ‌می‌یابد.

وی با بیان اینکه کمیته های مختلف و هیئت اجرایی در راستای اجرای قانونی انتخابات پیش رو تشکیل شده است، افزود: برای حداکثر مشارکت در انتخابات تمهیدات لازم انجام شده است‌.

ملامحمدی زاده با اشاره به پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی شده در سطح شهرستان در ایام الله دهه فجر امسال خاطر نشان کرد: امسال ۱۲۲ پروژه بالغ بر ۶۲۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که از این تعداد ۵۱ طرح مربوط به حوزه عمرانی، ۱۶ طرح مربوط به حوزه اقتصادی،۴۶ طرح مربوط به شهرداری ها بوده همچنین ۹ طرح بالغ بر ۱۱۶ میلیارد تومان کلنگ زنی بوده است.

 

منبع: ایرنا و ایسنا