تاکید فرماندار ارومیه بر برگزاری انتخابات سالم، قانونی و با مشارکت حداکثری مردم

تاکید فرماندار ارومیه بر برگزاری انتخابات سالم، قانونی و با مشارکت حداکثری مردم
فرماندار ارومیه از اختصاص 12 هزار متر مربع فضا برای تبلیغات کاندیدا‌ها در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده در جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان گفت: ستاد انتخابات با همه کمیته‌های زیر مجموعه برای برگزاری انتخابات سالم، قانونی و با مشارکت و حضور حداکثری مردم تلاش خواهد کرد.

فرماندار ارومیه با اشاره به بد اخلاقی‌های انتخاباتی گفت: رعایت اخلاق انتخاباتی و پرهیز در تخریب و حاشیه سازی باید مد نظر همه باشد.

ملامحمدی زاده با اشاره به تبلیغات کاندیدا‌ها در ایام تبلیغات افزود: با همکاری دستگاه‌های مختلف ۱۲ هزار مترمربع فضا در سطح شهر ارومیه برای تبلیغات در نظر گرفته شده است که باید کاندیدا‌ها و کانون‌های تبلیغاتی در چارچوب قانون در محل‌های تعیین شده تبلیغات کنند.

فرماندار ارومیه گفت: طبق قانون، تبلیغات توسط اتوبوس ها، مینی بوس‌ها و تاکسی‌ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق قانون، تمامی آثار تبلیغاتی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به صورت پوستر و بنر باید در اندازه ۵۰*۷۰ سانتی متر و اندازه عکس کاندیدا‌ها در اندازه ۱۰*۱۵ سانتی متر باشد و همه‌ کاندیدا‌ها و کانون‌های تبلیغاتی موظف به اجرای قانون هستند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان