تاکید فرماندار ارومیه بر رعایت محدودیت های روز طبیعت

تاکید فرماندار ارومیه بر رعایت محدودیت های روز طبیعت
فرماندار ارومیه ضمن تبریک روز طبیعت، همکاری مردم و دستگاههای متولی جهت اجرای محدودیت های ابلاغی سیزدهم فروردین را برای عبور از وضعیت قرمز شهرستان ضروری و راهگشا دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رسول مقابلی با تاکید بر همکاری مردم و دستگاهها و نهادها برای غلبه بر شیوع ویروس کرونا، افزود: محدودیت های در نظر گرفته شده برای سیزدهم فروردین، با توجه به وضعیت قرمز شهرستان ارومیه در راستای کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا پیش بینی شده است.

وی با اشاره به ضرورت رعایت توصیه ها و پروتکل های بهداشتی و پرهیز از تجمعات، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای اخیر با تهدید جدی شیوع ویروس کرونا روبرو هستیم، از مردم عزیز ارومیه تقاضا دارم در روز طبیعت از تجمعات بپرهیزند.

فرماندار ارومیه ضمن قدردانی از همکاری شهروندان و اصناف با مجریان طرح های ابلاغی ستاد کرونا، تصریح کرد: در راستای صیانت از جان و سلامت عمومی شهروندان و برای رعایت دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی و تصمیمات ستاد استانی، از حضور در مراکز و مناطقی که در سال های گذشته محل تجمع بوده اند، خودداری نمایند.

مقابلی با اشاره به ابلاغیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در سیزده بدر، افزود: از اصحاب عزیز رسانه تقاضا دارم جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی ضرورت پرهیز از تجمعات در روز سیزدهم فروردین، همکاری و مساعدت لازم را با ستاد مدیریت کرونا داشته باشند.