آغاز ثبت نام از داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در شهرستان ارومیه

آغاز ثبت نام از داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در شهرستان ارومیه
فرماندار ارومیه صبح امروز از محل ثبت نام حضوری داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، فرماندار ارومیه صبح امروز ضمن بازدید از محل ثبت نام حضوری داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان، گفت: ثبت نام از داوطلبان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ فروردین و جمعاً به مدت ۷ روز ادامه خواهد یافت.

رسول مقابلی با اشاره به روشهای مختلف ثبت نام داوطلبین، خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند از طریق نرم افزارهای موبایلی یا کامپیوتری، دفاتر پیشخوان دولت در شهرها و روستاها و همچنین مراجعه حضوری به بخشداری ها از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ جهت ثبت نام اقدام کنند.

وی با اشاره به ملاحظات مربوط به  شرایط کرونایی افزود: از داوطلبین انتخابات تقاضا دارم در صورت امکان از روش های غیرحضوری برای ثبت نام استفاده نمایند.

فرماندار ارومیه با تاکید بر اهمیت شورای روستا به عنوان ساختار رسمی و قانونی در روستاها گفت: از همه علاقمندان و عزیزانی که دل در گرو توسعه و آبادانی منطقه و دغدغه پیگیری حل و فصل مشکلات روستای خود دارند، درخواست می کنم داوطلب انتخابات شوراهای روستاها شوند.