برگزاری مراسم تکریم و معارفه بخشدار انزل ارومیه

برگزاری مراسم تکریم و معارفه بخشدار انزل ارومیه
مراسم تکریم و معارفه بخشدار انزل، ظهر امروز با حضور فرماندار ارومیه در بخشداری انزل برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه بخشدار انزل، ظهر امروز با حضور فرماندار ارومیه در بخشداری انزل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، بهنام پورجبلی بخشدار سابق انزل در آغاز این مراسم ضمن عذرخواهی از مردم این بخش درخصوص تمامی کاستی ها و ضعف ها، اظهار داشت: سیاست بنده در بخشداری انزل، خدمت عملی بوده و از گرایش به فعالیت های تبلیغاتی دوری کردم.

فرماندار ارومیه نیز با اذعان به وجود برخی سختی ها و مشکلات برای مدیران، خاطرنشان کرد: از تلاش ها و زحمات آقای پورجبلی در بخشداری انزل قدردانی می کنم.

علیرضا ملامحمدی زاده، قبول مسئولیت با آگاهی از وجود برخی مشکلات و کاستی ها را ایثار تلقی کرده و افزود: از بخشدار جدید می خواهم که بیشتر در کنار مردم باشد و از نزدیک به مشکلات رسیدگی کند.

وی، حسام شیرازه محبت را جوان و پرانرژی معرفی کرده و یادآور شد: از تمامی مدیران و مردم بخش انزل می خواهم که به بخشدار جدید در رفع مشکلات یاری رسانند.

فرماندار ارومیه در پایان تاکید کرد: از بخشدار جدید می خواهم که مساوات و عدالت را در انجام امور در بین مردم بخش انزل رعایت نماید.

حسام شیرازه محبت نیز ضمن قدردانی از تلاش های بخشدار سابق انزل، گفت: تلاش بنده معطوف به بهبود وضعیت بخش انزل خواهد بود و برای رفع مشکلات این بخش به همراهی و یاری همه نیاز خواهم داشت.

در پایان این مراسم، از تلاش های بهنام پورجبلی بخشدار سابق قدردانی و حسام شیرازه محبت به عنوان سرپرست بخشداری انزل معرفی شد.

گزارش تصویری