فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه:

همایش 10 هزار نفری بسیجیان در ارومیه برگزار می‌شود

همایش 10 هزار نفری بسیجیان در ارومیه برگزار می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: همایش شکوه اقتدار با حضور و مشارکت 10 هزار نفری بسیجیان در ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سرهنگ پاسدار کریم علی نژاد افزود: این همایش در ۶ نقطه شهرستان ارومیه و با هدف نمایش اقتدار، توانمندی ها و آمادگی بسیجیان و نیز تجدید سازمان و حفظ انسجام بسیجیان و تجدید بیعت آنان با آرمان‌های انقلاب، شهدا، امام راحل (ره) و ولایت فقیه به مدت یک روز برگزار می‌شود.

وی گفت: این همایش صبح روز /سه‌شنبه/ پنجم آذر ماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در حسینیه ثار الله ارومیه و مناطق نازلو، سرو، سیلوانا، انزل و بالانج برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: در هفته بسیج برنامه های مختلف فرهنگی و هنری و نشست‌های دیگری در حال برگزاری است که از جمله آنها می توان به برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بسیج در ارومیه، دیدار با خانواده شهدا، نشست‌های بصیرتی و سیاسی، افتتاح طرح های محرومیت زدایی، برگزاری یادواره های شهدا در سطح شهرستان از سایر برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در ارومیه است.

علی نژاد افزود: بسیج در عرصه‌های مختلف از اول انقلاب نقش‌آفرینی کرده و به همین دلیل شعار امسال هفته بسیج، « ۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت» انتخاب شده است.

 

منبع: ایرنا