ارومیه سکوی پرتاب والیبال ایران به دور نهایی لیگ ملت ها است

ارومیه سکوی پرتاب والیبال ایران به دور نهایی لیگ ملت ها است
عملکرد قابل قبول تیم ملی در 2 هفته گذشته و آمادگی کامل آنان برای هفته سوم و چهارم به همراه حمایت هواداران، اعضا و کادر فنی تیم را امیدوار به کسب حداکثر امتیازات در خانه کرده است.

سرپرست فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با اشاره به عملکرد خوب تیم ملی و شور و شوق مردم ارومیه برای میزبانی لیگ ملت ها گفت: این شهر می تواند سکوی پرتاب تیم ملی برای صعود به دور نهایی باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، افشین داوری افزود: عملکرد قابل قبول تیم ملی در ۲ هفته گذشته و آمادگی کامل آنان برای هفته سوم و چهارم به همراه حمایت هواداران، اعضا و کادر فنی تیم را امیدوار به کسب حداکثر امتیازات در خانه کرده است.

وی اضافه کرد: روحیه خوب بازیکنان و کادر فنی امیدهای تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران را برای صعود به دور نهایی بیشتر کرده که این روحیه در ارومیه بیشتر هم می شود.

وی بیان کرد: شور و شوق وصف ناپذیر مردم و همچنین تلاش و همکاری مسوولان برای آماده سازی سالن و شهر ارومیه، بسیار خوب و عالی بوده و باید از این تلاش قدردانی کنیم.

رییس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به موضوع اعطای میزبانی مسابقات به مراکز مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: اگر زیرساخت ها در شهرهای مختلف آماده باشد و مسوولان نیز بتوانند حداقل ها را مهیا کنند، فدراسیون آماده اعطای میزبانی مسابقات مختلف به این شهرهاست و ارومیه نیز نشان داده که پتانسیل بالایی برای میزبانی دارد.

 

منبع: ایرنا