گرامیداشت ششمین روز دهه مبارک فجر در ارومیه + تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، ششمین روز ایام الله دهه مبارک فجر امروز با برگزاری برنامه های مختلف در ارومیه گرامی داشته شد.

نمایشگاه آثار منتخب صنایع دستی و دارای نشان ملی شهرستان صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در ششمین روز ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شد.

همچنین دفتر شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی امروز با حضور فرماندار ارومیه و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در ششمین روز ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شد.

سالن ورزشی شهید میرعزیز ذاکر در بخش نازلو نیز ظهر امروز با حضور فرماندار ارومیه و به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در ششمین روز ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شد.

افتتاح واحد تولید کامپاند و ورق های پلیمری در ارومیه

در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه، واحد تولید کامپاند و ورق های پلیمری به بهره برداری رسید.

این واحد تولیدی با سرمایه گذاری 430 هزار دلار ارزی و 40 میلیارد تومان ریالی در زمینی به مساحت 3500 مترمربع زمین و 2500 مترمربع زیربنا به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این واحد تولیدی برای 17 نفر به صورت مستقیم فرصت اشتغال ایجاد شد.

این واحد قابلیت تولید 20 هزار تن کامپاند و 6 هزار تن ورق های پلیمری را در سال دارد.

آیین گرامیداشت دهه فجر و افتتاح نمایشگاه هنرهای دستی هموطنان مسیحی نیز عصر امروز با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی، فرماندار ارومیه و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در ششمین روز دهه مبارک فجر برگزار شد.