باحضور فرماندار ، مسائل و مشکلات منطقه 2 بررسی شد + عکس

مسائل و مشلات منطقه 2 ارومیه با حضور فرماندار شهرستان ارومیه ، شورای شهر، بهزیستی، کمیته امداد و نیروی انتظامی ارومیه در مسجد یازهرا سلام الله علیها ارومیه برگزار شد.

🔺️مسائل و مشلات منطقه 2 ارومیه با حضور فرماندار شهرستان ارومیه ، شورای شهر، بهزیستی، کمیته امداد و نیروی انتظامی ارومیه در مسجد یازهرا سلام الله علیها ارومیه برگزار شد.

🔶️ غلامحسین عماری فرماندار ارومیه در این نشست با بیان این که مسئولین نوکر و خادم مردم هستند، اظهار داشت: مسئولین نوکر مردم هستند و این شعار نیست بلکه یک رویکرد برای دولت سیزدهم می باشد که خدمت و محرومیت زادیی در سرلوحه کارش قرار دارد می باشد.

🔶️وی اضافه کرد: دشمنان اسلام تمام نقشه های خود را برنامه ریزی کرده بودند تا انقلاب اسلامی را در عرصه های اقتصادی زمین گیر کنند اما با روی کار آمدن دولت آیت الله رئیسی این توطئه هایشان نقش بر آب شد و لذا تصمیم به ایجاد اغتشاش در کشور گرفتند و در این جنگ نیز شکست خوردند.

🔶️فرماندار شهرستان ارومیه با تقدیر از فعالیت های نیروی انتظامی در تامین امنیت شهر ارومیه گفت: با تدبیر مسئولین و تلاش های نیروی انتظامی ارومیه آرام ترین شهر کشور بود و هست.

🔶️وی تصریح کرد: مردم منطقه 2 ارومیه افرادی مومن و متدین هستند و همیشه در همه عرصه هایی که نظام و اسلام بدان ها نیاز داشت وارد میدان شده و از انقلاب حمایت و دفاع کردند و در فتنه آشوب و اغتشاشات اخیر هم تمام قد از اسلام و انقلاب دفاع کردند و باید در اولویت حمایت های دولتی و مسئولین قرار گیرند.

🔶️عماری با تاکید بر این که برنامه های محرومیت زدایی در منطقه دو ارومیه اولویت کاری دولت آقای رئیسی در استان است، خاطرنشان کرد: محله چلوچاپان ارومیه یکی از مناطق باز آفرینی شهری مورد هدف قرار گرفته و امکانات نیز برای محرومیت زدایی این منطقه به کار گرفته شده است و در ماه های آتی شاهد خبر های خوشحال کننده ای در این منطقه خواهیم بود.

🔶️وی با تاکید بر این که در بودجه برنامه های 1402 دو پروژه مهم در منطقه 2 ارومیه برگزار می شود، گفت: اعتبارات سال 1401 مشخص شده اما در سال آینده قول می دهم بودجه دو پروژه مهم را از دولت برای منطقه حسین آباد اخذ کنم.

🔶️ در ادامه این جلسه منافی عضو شورای شهر نیز گفت: به همت شورای شهر و شهرداری بخش زیادی از کوچه های منطقه 2 امسال آسفالت شده و سال آتی نیز در اولویت خواهند بود.

🔶️ در ادامه این نشست باباییان رئیس اداره بهزیستی ارومیه هم از ایجاد پایگاهی در محله حسین آباد به محوریت مسجد یازهرا برای برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره ای خبر داد و گفت: بهزیستی ارومیه این آمادگی را دارد که افرادی که از سوی مسجد یازهرا معرفی می شوند به صورت رایگان به مراکز مشاوره خانواده و ... معرفی کند.

🔶️ سرهنگ آقاپور جانشین انتظامی در این نشست با اشاره به فعالیت های نیروی انتظامی در ارومیه، گفت: با توجه به گستره فعالیت های کلانتری 17 ارومیه، متاسفانه هم از لحاظ نیرو و هم از لحاظ امکانات با کمبود مواجه هستیم.