دیدار مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی با فرماندار ارومیه

دیدار مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی با فرماندار ارومیه
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی ظهر امروز با فرماندار ارومیه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، فرماندار ارومیه در این دیدار  با اشاره به اهمیت شاخص های توسعه انسانی از جمله موضوع آموزش اظهار داشت: فرزندان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه شایسته بهترین ها هستند.

رسول مقابلی با اشاره به افزایش تعداد دانش آموزان طی چند سال اخیر، بر تجهیز و ایجاد مدارس و فضاهای آموزشی در شهرستان تاکید کرده و افزود: تعداد مدارس کنونی برای نیاز دانش آموزان شهرستان به دلیل تمرکز و تراکم بالای جمعیت در مرکز استان، پاسخگو نبوده و احداث مدارس در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستان و همچنین نوسازی مدارس فرسوده و در حال تخریب یک ضرورت است.

وی در ادامه استفاده از ظرفیت خیرین و کمک های مردمی را در آغاز عملیات اجرایی احداث مدارس، کارگشا خوانده و گفت: نوسازی هنرستان ها و مدارس فنی و حرفه ای نیز در دستور کار اداره کل نوسازی مدارس قرار گیرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی نیز در این دیدار با تاکید بر استفاده از کمک های مردمی و توان صنایع و شرکت‌های توانمند و ... در نوسازی مدارس، گفت: برای تخصیص اعتبارات استانی و هم افزایی در امر آموزش، نیاز به حمایت همه عوامل دیگر داریم.