امام جمعه ارومیه:

وضعیت مدیریت کلان‌شهر ارومیه تا پایان سال ساماندهی شود

وضعیت مدیریت کلان‌شهر ارومیه تا پایان سال ساماندهی شود
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به لزوم توجه اعضای شورای شهر به انتخاب فرد اصلح برای شهرداری گفت: وضعیت مدیریت کلان شهر ارومیه باید تا پایان سال ساماندهی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های این هفته نمازجمعه ارومیه افزود: انتخاب فرد اصلح، کارآمد، انقلابی و متعهد در کنار توجه به تخصص افراد کاندیدا باید در دستور کار اعضای شورای شهر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از مواردی که باید در انتخاب شهردار ارومیه مورد توجه باشد، اتحاد و یکپارچگی در شهر ارومیه است که باید اعضای شورای شهر در این خصوص اهتمام جدی داشته باشند و مباحث قومیتی را کنار بگذارند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در بخش دیگری با اشاره به رفتار دور از تعهد اروپایی ها و آمریکا در حوزه برجام بیان کرد: این رفتار بی ادبانه است و باید در مقابل آن ایستاد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی ادامه داد: طبق فرمایش قرآنی، باید اقدام متقابل در قبال این بی ادبی و اقدام دور از تعهد اروپایی ها و آمریکا انجام داد که دولتمردان باید در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی بر تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در حوزه های مختلف نیز تاکید کرد و گفت: این امر وظیفه همه مسوولان در همه بخش هاست و باید در این باره، کوتاهی نشود.

امام جمعه ارومیه با انتقاد از مطالب به دور از دقت توسط برخی از رسانه ها افزود: در این راستا باید خبرنگاران و اصحاب رسانه توجه جدی داشته باشند تا زمینه های اتحاد بیشتر در جامعه ایجاد شود.