توزیع میوه شب عید در 65 نقطه ارومیه

توزیع میوه شب عید در 65 نقطه ارومیه
رئیس اتحادیه بار فروشان میدان میوه وتره بار شهرداری ارومیه گفت: هیچ کمبودی در تامین میوه شب عید وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، قاسم عزتی افزود: میوه شب عید در سردخانه های استان ذخیره شده وهیچ گونه کمبودی در خصوص تامین میوه شب عید وجود ندارد.

عزتی با تاکید بر اینکه میوه‌های تنظیم بازار شب عید از روز دوشنبه ۲۶ اسفندماه در سراسر استان و ارومیه توزیع می شود، تصریح کرد: ۲۰۰۰ تن پرتقال  تامسون به قیمت هرکیلو ۶۰۰۰ تومان و ۶۰۰ تن سیب سفید وقرمز  به قیمت هرکیلو ۶۰۰۰ تومان توزیع و بفروش می رسد.

رئیس اتحادیه بارفروشان میدان میوه وتره بار شهرداری ارومیه بااشاره به اینکه سایرمیوه ها ازجمله خیار و کیوی به وفور در استان ذخیره شده و با قیمت هرکیلو ۲۵۰۰تومان تا۶۰۰۰ تومان به فروش می رسد، اظهار کرد: در ۶۵نقطه از ارومیه میوه شب عید توزیع می شود.

وی بااشاره به اینکه قیمت سبزی وصیفی ومیوه هیچ گونه افزایشی نخواهد یافت، یاد آورشد: در هفته پایانی سال با نظارت و خریدهای انجام شده هیچ گونه کمبودی در میوه وصیفی در ارومیه نخواهیم داشت وقیمت میوه و صیفی نیز تا ۳۰درصد کاهش می یابد.

عزتی ادامه داد: درفضای مجازی شایعه ای وجود دارد که میدان میوه وتره بار ارومیه قبل از پایان سال، تعطیل خواهدبود که کذب بوده و میدان میوه وتره بار ارومیه تا آخرسال خدمات رسانی خواهد کرد.

 

منبع: ایسنا