تسهیلات لازم در اختیار واحدهای تولیدی قرار می‌گیرد

تسهیلات لازم در اختیار واحدهای تولیدی قرار می‌گیرد
سلامت عموم در کنار بحث تولید و حمایت از این بخش اهمیت بسیاری دارد، بنابراین برای مدیریت فاضلاب و پساب از تولیدکنندگان حمایت خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت مدیریت فاضلاب واحدهای تولیدی در سطح استان گفت: سلامت عموم در کنار بحث تولید و حمایت از این بخش اهمیت بسیاری دارد، بنابراین برای مدیریت فاضلاب و پساب از تولیدکنندگان حمایت خواهیم کرد.

آیدین رحمانی رضائیه ظهر امروز سه‌شنبه ۲۰ خرداد ماه در جلسه بررسی مشکلات زیست محیطی واحدهای صنعتی ارومیه با اشاره به نام‌گذاری سال تحت عنوان جهش تولید بیان داشت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه دولت‌های مستکبر بایستی با هماهنگی و اتحاد به سمت تولید حرکت کنیم.

وی ضمن تقدیر از سرمایه‌گذاران و ایجاد زیرساخت‌های اشتغال در استان خاطر نشان کرد: زمینه سازی و بسترسازی برای جذب سرمایه‌گذار جدید و ایجاد شرایط مناسب برای ارتقاء تولید نیازمند توجه به زیرساخت‌هاست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر زمینه‌سازی و بسترسازی در منطقه برای جذب سرمایه و سرمایه‌گذار گفت: دولت در راستای احقاق جهش تولید و برطرف کردن موانع سرمایه گذاری وظایفی بر عهده دارد که صورت می‌گیرد.

وی با بیان این که یکی از موانع سرمایه‌گذاری در استان بوروکراسی های اداری است تصریح کرد: جلب نظر مردم فضا را برای سرمایه گذاری فراهم می‌کند و همین موضوع به جهش تولید کمک می‌کند بنابراین اگر فضای امروز مدیریت نشود سرمایه‌گذاران رضایت نخواهند داشت و نخواهیم توانست سرمایه‌های بیشتری را جذب کنیم.

وی افزود: نباید جهش تولید ابزاری برای سوءاستفاده عده‌ای شود از این رو باید مدیریت فاضلاب و پساب کارخانه‌های استان توسط خودشان صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی با بیان این که هیچ پرداخت و تخصیصی از منابع دولتی حتی در صورت توان برای این موضوع در نظر گرفته نمی‌شود ابراز کرد: در راستای حمایت از تولید و تولیدکننده تسهیلات کم‌درصد در نظر گرفته می‌شود.

وی اظهار داشت: یک هفته به کارخانه‌ها فرصت داده می‌شود تا طرح‌های خود را برای کنترل و هدایت فاضلاب ارائه دهند.

وی همچنین خواستار پیگیری این مهم قبل از ورود دستگاه قضا به مباحث شد.