فرماندار ارومیه:

هماهنگی برای مدیریت بارندگی های پاییز و زمستان ضروری است

هماهنگی برای مدیریت بارندگی های پاییز و زمستان ضروری است
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان، صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده در این جلسه با تاکید بر برنامه ریزی برای فصول سرد سال، اظهار داشت: اتخاذ تمهیدات لازم و حفظ آمادگی به منظور مقابله با هر نوع حادثه احتمالی در سطح شهرستان با توجه به فرارسیدن فصول پاییز و زمستان ضروری است.

فرماندار ارومیه با اشاره به احتمال وقوع حوادث طبیعی ناشی از نزولات آسمانی در مناطق کوهستانی، مسکونی و راه های ارتباطی، تصریح کرد: دستگاههای متولی از هم اکنون باید هماهنگی لازم برای مدیریت بارندگی های پاییز و زمستان را داشته باشند.

وی تدارک امکانات لازم برای مدیریت بحران های احتمالی توسط بخشداری ها در روستاها را ضروری دانسته و افزود: سوخت ذخیره برای مراکز آموزشی، پزشکی و برخی از واحدهای صنفی باید از هم اکنون پیش بینی شود.

فرماندار ارومیه در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه های خدمات رسان باید هر چه سریعتر کمبودها را شناسایی و اقدامات لازم برای تامین امکانات ضروری چون ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز را انجام دهند.