فرماندار ارومیه:

محدودیت ترافیکی در تفرجگاه بند ارومیه اعمال می‌شود

محدودیت ترافیکی در تفرجگاه بند ارومیه اعمال می‌شود
فرماندار ارومیه گفت: محدودیت ترافیکی با توجه به شیوع ویروس کرونا در تفرجگاه بند ارومیه اعمال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی‌زاده اظهار داشت: محدودیت ترافیکی با توجه به شیوع ویروس کرونا در تفرجگاه بند ارومیه اعمال می‌شود.

وی تصریح کرد: این محدودیت در عصر تمامی روزهای هفته و به ویژه پنجشنبه و جمعه اعمال شده و مردم باید محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده را که در وهله نخست به خاطر حفظ سلامتی خودشان است، رعایت کنند.

فرماندار ارومیه گفت: از سوی دیگر با توجه به شیوع ویروس کرونا، محل‌های شنا در کنار دریاچه ارومیه، در بخش انزل مسدود شده است.

وی از آغاز فاز دوم فعالیت سفیران سلامت از چند روز گذشته در سطح شهر ارومیه خبر داد و بیان کرد: فعالیت سفیران سلامت داوطلب برای مداخله معاضدات ارشادی در مکان‌ها و محل‌های پرتجمع و پرتردد شهر ارومیه در راستای مبارزه با کرونا انجام می‌شود.

ملامحمدی‌زاده با اشاره به اینکه سفیران سلامت در 40 تیم سه نفره با حضور در اماکن عمومی و مراکز شلوغ شهر مشوق مردم برای استفاده از ماسک و پروتکل‌های بهداشتی خواهند شد افزود: با توجه به اینکه تهدیدهای کرونایی جدی‌تر از گذشته شده است، مردم باید توصیه‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه برای ریشه‌کنی کامل کرونا باید همه از ماسک استفاده کنند اظهار داشت: تمامی تلاش دولت، نهادهای مختلف و مراکز بهداشتی و پزشکی معطوف به کنترل و مبارزه با شیوع کرونا بوده و همراهی مردم در مبارزه با این ویروس ضروری است.

 

منبع: تسنیم