قدردانی استاندار آذربایجان غربی از بازیکنان و هواداران تیم ملی والیبال ایران

قدردانی استاندار آذربایجان غربی از بازیکنان و هواداران تیم ملی والیبال ایران
استاندار آذربایجان غربی از همراهی پرشور هواداران در میزبانی از هفته سوم رقابتهای لیگ ملتها و تشویق تاریخی تیم ملی والیبال ایران قدردانی نمود.

استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران از همراهی پرشور هواداران در میزبانی از هفته سوم رقابتهای لیگ ملتها و تشویق تاریخی تیم ملی والیبال ایران قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن پیام محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی های ارزشمند تیم ملی والیبال کشورمان در هفته سوم رقابتهای لیگ ملتهای 2019 بار دیگر موجی از غرور و شادی را برای ملت شریف ایران به ارمغان آورد.

این افتخار آفرینی ها جلوه ای از تلاش و امیدی است که همواره ملت سرافراز ایران برای فتح قله های افتخار و فرداهای بهتر به نمایش گذاشته است. لذت این افتخار آفرینی ها در حالی دوصد چندان می شود که ارومیه پایتخت والیبال آسیا به همراهی هواداران و مردم نجیب و بافرهنگ اش میزبانی آن را عهده دار بوده است.

شور و شوق وصف ناپذیری که شما مردم و عاشقان والیبال در شهری که همواره تنظیم کننده تنفس والیبال ایران بوده خلق نمودید جهان را به حیرت وا داشته است.

اینجانب ضمن تقدیر از همراهی شما دوستداران تیم ملی والیبال، دست اندر کاران،رسانه ها و آحاد مردم عزیز و نجیب آذربایجان غربی بخصوص ارومیه سرافراز در میزبانی غرور انگیز از هفته سوم رقابتهای لیگ ملتهای 2019 امیدواریم که به یمن حضور گرم و خاطره انگیز شما در عرصه های مختلف ملی و استانی بار دیگر ارومیه و استان آذربایجان غربی میزبانی رویدادهای فاخر ورزشی را پذیرا باشد.

برای اعضای تیم ملی والیبال ایران نیز در ادامه راه رقابتهای لیگ ملتها و سایر میادین جهانی آرزوی توفیق و سربلندی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.