امام جمعه ارومیه:

مدیران "کنترل قیمت‌ها و بهبود معیشت مردم" را در اولویت ‌قرار دهند

مدیران "کنترل قیمت‌ها و بهبود معیشت مردم" را در اولویت ‌قرار دهند
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مدیران استانی باید کنترل قیمت‌ها و معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهند تا در سال آینده شاهد پیشرفت و توسعه در استان باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ارومیه، اظهار داشت: با توجه به اینکه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، مسئولان استانی باید به قیمت ها نظارت کافی داشته باشند.

وی افزود: مدیران استانی باید کنترل قیمت‌ها و معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهند تا در سال آینده شاهد پیشرفت و توسعه در استان باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه، در مورد دوم بهمن و حماسه آفرینی مردم ارومیه در این روز نیز گفت: حماسه مردمی دوم بهمن به رهبری مرحوم حسنی باید زنده نگه داشته شده و به نسل‌های بعدی منتقل شود.

وی ادامه داد: متاسفانه همه اعم از بزرگان‌ رسانه‌ها و علما در بزرگداشت این روز کوتاهی کرده‌ایم و در شناساندن روز دوم بهمن قصور داریم.

حجت‌الاسلام قریشی به سفر اخیر ریاست جمهوری به روسیه اشاره کرد و گفت: بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری، ارتباط با سایر کشورها باعث رفع تحریم شده و همچنین شاهد رشد اقتصادی و مرتفع شدن مشکلات نظام و مردم خواهیم شد.

وی تصریح کرد: اگر کشور ایران با سایر کشورها ارتباط قوی و محکمی را برقرار کند، این باعث می‌شود که فشارهای اقتصادی تحمیل شده بر مردم کاهش یابد و موقعیت سیاسی بالا رفته و امنیت صد درصدی برقرار شود.

قریشی با اشاره به در پیش رو بودن روز گمرک اشاره کرد و گفت: آذربایجان‌غربی از لحاظ گمرکات و مرزی بودن جزو مهم‌ترین استان‌ها محسوب می‌شود و بر همین اساس تسریع در امور گمرکی از مواردی است که باید مسئولان نسبت به این موضوع توجه داشته باشند تا شاهد رشد و توسعه اقتصادی در استان باشیم.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم نیز گفت: می‌دانیم که دولت و مسئولان از مشکلات مطلع هستند و تلاش خود را نیز می‌کنند اما مدیران و مسئولان باید سرعت حرکتشان را برای حل مشکلات معیشتی مردم بیشتر کنند‌.