بازدید از پروژه تجاری تفریحی ستادیوم ارومیه

بازدید از پروژه تجاری تفریحی ستادیوم ارومیه
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی از پروژه تجاری تفریحی ستادیوم ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، پیمان آرامون در بازدید از آخرین وضعیت اجرای مجموعه تجاری و تفریحی ستادیوم درارومیه گفت:آذربایجان غربی دروازه تجاری کشور با کشورهای اروپایی، از مناطق مستعد سرمایه گذاری در بخش های تجاری و خدماتی است و دولت ضمن استقبال از حضور سرمایه گذاران در این استان، حمایت های لازم در تامین نیازهای زیربنایی برای فعالین در این عرصه اعمال می‌کند.

وی افزود: آذربایجان غربی در عرصه گردشگری نیز دارای ظرفیت و پتانسیل‌های زیادی است که با سرمایه گذاری در این بخش ها علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه در کسب درآمد و معیشت مردم استان نیز تحولات قابل توجهی را ایجاد می کند.

مدیر پروژه های عمرانی شهرداری ارومیه نیز در خصوص این پروژه گفت: مجموعه تجاری، تفریحی ستادیوم در زمینی به مساحت 53470 مترمربع با زیربنای 213000 مترمربع در 2 فاز در حال ساخت است.

حجت الاسلام بهنام قلی اوغلو افزود: برای اجرای فاز نخست تاکنون 1800 میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی هزینه شده است که تا پایان این مرحله مجموع سرمایه گذاری برای افتتاح آن به 2500 میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

فاز نخست این پروژه با مساحت 90 هزار  مترمربع شامل مجموعه های تجاری و فروشگاهی تا پایان آبان ماه امسال آماده بهره برداری است.