سخنگوی ستاد انتخابات کشور:

شمارش آرا در 31 استان کشور شروع شده است

شمارش آرا در 31 استان کشور شروع شده است
سخنگوی ستاد انتخابات کشور از حضور میلیونی مردم ایران تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در گفتگوی زنده با شبکه خبر، ضمن اشاره به پایان رسمی زمان اخذ رای از ساعت ۲۴ جمعه و شروع روند شمارش آرا گفت: کار رای گیری از مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی و پنجمین میان دوره ای مجلس خبرگان که از ساعت ۸ صبح شروع شده بود رسما در ساعت ۲۴ جمعه به پایان رسید.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در این دور از انتخابات  ٥٥ هزار شعبه اخذ رای داشتیم و حدود یک میلیون نفر در این شعب کار کردند.

موسوی در ادامه گفت: در حال حاضر همکاران ما در همه شعب اخذ رأی در حال شمارش آرا و تنظیم صورتجلسه هستند.  بعد از شمارش آرای شعب اخذ رای، نتایج به ستاد انتخابات اعلام خواهد شد و بر اساس روال معمول در ستاد انتخابات نتایج هر یک از حوزه‌های انتخابیه را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین درباره حوزه‌های انتخابی تک نماینده گفت: تمام تلاش ما و همکارانمان این است که روز شنبه اکثر حوزه‌های انتخابی را جمع بندی و نتایج را به اطلاع مردم برسانیم. البته این مسئله در کلانشهرها متفاوت است و در  شهرهای بزرگ مثل پایتخت در تلاش هستیم حداکثر تا روز یکشنبه نتایج را اعلام کنیم.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در پایان با اشاره به اینکه مردم ایران با حضور میلیونی و پرشور در پای صندوق های رای، روز باشکوهی را در کشور رقم  زدند، اظهار داشت: لازم می دانم کمال تشکر را از مردم ایران و همه دست اندرکاران حوزه انتخابات داشته باشم.