نواخته شدن زنگ انقلاب در ارومیه

نواخته شدن زنگ انقلاب در ارومیه
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، امام جمعه و فرماندار ارومیه زنگ انقلاب بصورت نمادین در مدرسه مجنونیانس نواخته شد.

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، امام جمعه و فرماندار ارومیه زنگ انقلاب بصورت نمادین در مدرسه مجنونیانس نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در دومین روز از دهه مبارک فجر، آیین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نواخته شدن زنگ انقلاب با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار ارومیه و جمعی از مسئولین استانی بصورت نمادین در مدرسه مجنونیانس ارومیه برگزار شد.

مصطفوی در این مراسم به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و گفت :علاوه بر آزادی ، استقلال کشور از مهمترین دستاوردها بود چرا که قبل از انقلاب مستعمره و وابسته به امریکا و کشورهای غربی بودیم ولی امروز در سایه انقلاب اسلامی تبدیل به یکی ازکشورهای مستقل تاثیرگذار در منطقه و محافل سیاسی هستیم.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علی رغم وجود موانع و مشکلات و دشمنی های فراوان از جمله جنگها و ناآرامیهای  داخلی ، تحمیل جنگ نابرابر8 سال عراق علیه کشورمان و تحریم های مختلف اقتصادی ، مردم با وحدت ، اتحاد و یکپارچگی یکی پس از دیگری توطئه های دشمنان را خنثی کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی وجود امنیت پایدار را دیگر دستاورد مهم انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت : در طول 40 سال از انقلاب اسلامی با وجود توطئه های دشمنان به برکت انقلاب و در سایه نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی امنیتی پایداررا در کشورمان شاهد هستیم.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن دسیسه های آمریکا را نقش برآب می کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه خواستار حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و گفت: این حضور دشمن را ناامید می کند.

حجت الاسلام  سیدمهدی قریشی صبح شنبه مراسم نواخته شدن چهلمین زنگ انقلاب در مدرسه شهید ساکومجنونیانس ارومیه اظهارداشت: ایستادگی ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای آمریکا را نشانه کارآمدی و عزت کشور است.

وی ادامه داد: غیر از دستاوردهای گسترده در بخش‌های مختلف، همین دستاورد بزرگی است که آمریکا با ادعای ابرقدرتی توان ایستادگی در برابر ایران اسلامی را ندارد.

وی در ادامه با تاکید بر برگزاری باشکوه جشن های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی بر حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید و خاطرنشان کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: در طول ۴۰ سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همواره توطئه های آمریکا و ایادی استکبار باشکست مواجه شده است.