بانوی بیلیارد باز ارومیه ای قهرمان کشور شد

بانوی بیلیارد باز ارومیه ای قهرمان کشور شد
رییس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی گفت: آیسان ملک آرا مدال طلای دومین دوره جشنواره رشته های بیلیاردی کشور را بر گردن آویخت.

رییس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی گفت: آیسان ملک آرا مدال طلای دومین دوره جشنواره رشته های بیلیاردی کشور را بر گردن آویخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا رزمجو افزود: ملک آرا در فینال 'ناین بال' انفرادی با نتیجه 7 بر 2 مریم نورآباد مطلق از بوشهر را شکست داد و بر جایگاه قهرمانی تکیه زد و ریحانه پوریحیی از تهران و هانیه فلاح از مازندران به مقام سوم مشترک رسیدند.

وی بیان کرد: این بانوی ملی پوش ارومیه ای برای رسیدن به فینال این رقابت ها حریفان سرسخت، ملی پوش و رنکینگ دار را شکست داده بود. 

وی با اشاره به اینکه ملک آرا به عنوان تنها بانوی ورزشکار اعزامی استان به این مسابقات بود، ادامه داد: این بیلیارد باز ملی پوش در بخش تیمی رشته ناین بال نیز به همراه پریسا منگلی در قالب تیم جهان بیلیارد به مقام قهرمانی رسید.

رییس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی گفت: در مجموع 15 بیلیارد باز، سه داور و یک مسوول برگزاری مسابقات از آذربایجان غربی به دومین دوره جشنواره رشته های بیلیاردی به میزبانی بندرانزلی در استان گیلان اعزام شده بود.

رزمجو بیان کرد: طی چند روز گذشته در بخش پاکت بیلیارد انفرادی مردان نیز شاهین قلی زاده با نتیجه 7 بر 5 مقابل سام خمینی فر به پیروزی رسید و رضا عظیمی به برتری 7 بر 3 مقابل امید رحمان پور دست یافت.

وی ادامه داد: این مسابقات از 13 تا 23 آذر ماه جاری در رشته های اسنوکر 6 توپ انفرادی، اسنوکر 15 توپ تیمی، ناین بال انفرادی و تیمی مردان، زنان، پیشکسوتان و زیر 21 سال برگزار شد.

رییس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی گفت: عبدالرحیم محمودزاده، سجاد حسینی، رضا عظیمی، سعید آتشی، بابک میرزایی، بهزاد آیینی، داوود اسماعیلی، رامین فرج الهی فر، محسن محمدی، رضا نوروزی، شاهین قلی زاده، علی قمری، مهران ولادی، سپهر حمدی و آیسان ملک آرا به عنوان بازیکن، لقمان گلابی، الناز اکبری و سمیه نیک نام به عنوان داور و علی قوسیان نیز به عنوان عضو کمیته برگزاری به دومین دوره جشنواره رشته های بیلیاردی اعزام شدند.

 

منبع: ایرنا