آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در ارومیه

آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در ارومیه
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از اول اردیبهشت 99 در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا محمودی گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان به منظور جلوگیری از کمبود و نوسانات نامتعارف و سرخود قیمت ها به ویژه در خصوص اقلام پر مصرف و مرسوم در ایام ماه مبارک رمضان نظارت و بازرسی در سطح عرضه و بازار تشدید خواهد یافت.

وی با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، ادامه داد: در این طرح نظارت بر حسن اجرای تأمین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم در قالب طرح تنظیم بازار و دیگر کالاهای پر مصرف با قیمت های مصوب دولتی با استفاده از تمام ظرفیت های بازرسان سازمان و اتاق اصناف استان به اجرا در خواهد آمد.

محمودی تأکید کرد: در طول مدت اجرای این طرح نظارت بر فروش های فوق العاده اعم از اصناف و فروشگاه های زنجیره ای، کنترل و پایش وضعیت عرضه و قیمت اقلام اولویت دارعلی الخصوص اقلامی نظیر شکر، برنج، روغن و غیره که دارای قیمت مصوب هستند، تشدید خواهد شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تأکید کرد: هموطنان در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت سرخود و نامتعارف، احتکار، گرانفرشی، کم فروشی، عدم ارائه کالا و غیره در واحد های صنفی، توزیعی و خدماتی را از طریق سامانه شبانه روزی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.

 

منبع: ایسنا