استاندار آذربایجان غربی:

در توزیع اعتبارات عدالت، انصاف و شفافیت ملاک عمل است

در توزیع اعتبارات عدالت، انصاف و شفافیت ملاک عمل است
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای دستیابی به توسعه پایدار و همه جانبه علاوه بر رعایت عدالت در توزیع اعتبارات، نگاه ویژه ای به مناطق محروم داریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در توزیع اعتبارات استانی عدالت، انصاف و شفافیت را ملاک عمل قرار داده ایم گفت: برای دستیابی به توسعه پایدار و همه جانبه علاوه بر رعایت عدالت در توزیع اعتبارات، نگاه ویژه ای به مناطق محروم داریم.

محمدمهدی شهریاری امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه با اشاره به سیاست دولت برای بودجه بندی بدون وابستگی به نفت تصریح کرد: شرایط سختی که تحریم بر میزان درآمدهای نفتی داشته بی سابقه است. در راستای فرمایشات رهبری در خصوص لزوم کمترین وابستگی به درآمدهای نفتی دولت نیز بخوبی این امر را اجرایی می سازد.

وی افزود: بهره گیری از درآمدهایی غیر از درآمد نفتی یک سیاست جدی در دولت بشمار می رود.

استاندار آذربایجان غربی گفت: برای مناطق محروم بویژه تکاب و چالدران اعتبارات عمرانی سال آینده افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

شهریاری با قدردانی از تلاش مجموعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی در توزیع بودجه تصریح کرد: افزایش ۳۲۰ میلیارد تومان بودجه هزینه ای و نیز جایگاه خوب در اعتبارات تملک و دارایی جای قدردانی دارد.