محمدمهدی شهریاری:

ارتقای شاخص های سلامت آذربایجان غربی ملموس و قابل تقدیر است

ارتقای شاخص های سلامت آذربایجان غربی ملموس و قابل تقدیر است
یکی از عقب ماندگی های استان در بحث شاخص های بهداشتی درمانی بود که خوشبختانه به مدد مدیران این حوزه و سایر مسئولین شاخص های مدنظر از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیشرفت های به دست آمده در حوزه زیرساخت های بهداشتی درمانی طی سال های اخیر از متولیان این حوزه تقدیر کرده و گفت: یکی از عقب ماندگی های استان در بحث شاخص های بهداشتی درمانی بود که خوشبختانه به مدد مدیران این حوزه و سایر مسئولین شاخص های مدنظر از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

محمدمهدی شهریاری در مراسم شروع عملیات اجرایی ساختمان ۱۰۰ تختخوابی مرکز دیالیز بیمارستان آیت اله طالقانی ارومیه با تقدیر از نقش برجسته خیرین عرصه سلامت اظهار کرد:  متاسفانه تخت ها و امکانات لازم برای بیماران دیالیزی مناسب نیست و احساس مسئولیت خیرین برای نقش آفرینی در این حوزه قابل تقدیر است.

وی با اشاره به سختی هایی که بیماران دیالیزی متحمل می شوند افزود: برای اتمام این پروژه خیّرساز خود را در کنار خیرین می دانیم و همکاری لازم را در این حوزه انجام می دهیم.

ساختمان مرکز جدید دیالیز بیمارستان طالقانی ارومیه در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۳هزار متر مربع در ۳ طبقه و با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در ۱۸ ماه به همت خیرین احداث می شود.