نماز جمعه فردا در ارومیه برگزار نمی‌شود

نماز جمعه فردا در ارومیه برگزار نمی‌شود
نماز جمعه فردا در ۴ شهر آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نماز جمعه فردا، 16 خرداد ماه در شهرهای شوط، چالدران، شاهین دژ و کشاورز برگزار می‌شود.

بر این اساس خطاب به مردم آمده است: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان، با عنایت و لطف الهی ۴ شهر در وضعیت سفید بوده و آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه   فردا  تنها در این شهرها اقامه خواهد شد.

در بخش دیگر این اطلاعیه امده است: طبق روال هفته‌های گذشته اقامه نماز جمعه در مرکز  استان و سایر  شهرستان‌های آذربایجان‌غربی  برای حفظ سلامتی مردم و حصول اطمینان از وضعیت سفید در استان برگزار نخواهد شد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: ضمن قدردانی مجدد از تلاشگران عرصه بهداشت و درمان استان و تأکید بر رعایت تمام اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از مردم درخواست می‌شود برای ریشه کن شدن کامل این ویروس دست تضرع و توسل به درگاه ربوبی برداشته و همگی از خداوند متعال بخواهیم  تا زمینه سلامتی و امنیت کامل را فراهم کرده تا  شاهد بازگشایی کامل نمازهای جمعه و جماعت در کشور عزیز اسلامی  و استان آذربایجان غربی باشیم.