افتتاح خط تولید ماسک در ارومیه

افتتاح خط تولید ماسک در ارومیه
خط تولید ماسک برای استفاده مردم و رفع نیاز جامعه هدف و با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در ارومیه با 60 نفر نیرو افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، این خط تولید همزمان با افتتاح بیمارستان صحرایی شهید باکری ارومیه و با حضور امام جمعه ارومیه، استاندار آذربایجان‌غربی و مسئولان دولتی، نظامی و انتظامی افتتاح شد.

مجموعه تولیدی پوشاک لاله شهید کاظمی قرارگاه حمزه سید‌الشهداء با توجه به نیاز امروز جامعه و با تغییر کاربری خود به تولید ماسک فعالیت خود را آغاز کرده‌ است.

طبق گفته مسئولان این مجموعه، روزانه 10 هزار ماسک تولید می‌کند که این تعداد به مرور زمان و افزایش دستگاه‌ها بیشتر خواهد شد.

مدیر عامل مجتمع شهید کاظمی ارومیه گفت: مجموعه تولیدی پوشاک لاله شهید کاظمی قرارگاه حمزه سید الشهداء با توجه به نیاز امروز جامعه و با تغییر کاربری خود به تولید ماسک فعالیت خود را آغاز کرد.

پورحسین اظهار کرد: مجموعه تولیدی پوشاک لاله وابسته به شهید کاظمی قرارگاه سیدالشهدا ء بوده که براساس تدابیر فرمانده قرارگاه حمزه و نیاز جامعه امروز به ماسک کاربری خود را به تولید ماسک تغییر داد .

وی افزود: این مجموعه با 60 نفر کارکن و به صورت دو شیفت نسبت به تولید ماسک فعالیت خود را آغاز کرده و روزانه 10 هزار ماسک تولید می کند که این تعداد به مرور زمان و افزایش دستگاه ها بیشتر خواهد شد.

پورحسین به نحوه توزیع این اقلام هم اشاره کرد و گفت: بنا این است که این اقلام از طریق معاونت غذا و دارو و برنامه ریزی شده توزیع شود و در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

 

منبع: تسنیم