مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:

تقویت جایگاه روابط عمومی های آذربایجان غربی در دستور کار است

تقویت جایگاه روابط عمومی های آذربایجان غربی در دستور کار است
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت: توانمندسازی و ارتقای جایگاه روابط عمومی جزو تاکیدات مقام عالی استان است و برای تحقق این امر برنامه هایی بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمد باقری در همایش آموزشی توجیهی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی فرمانداری های استان، به نقش پراهمیت روابط عمومی در سازمان ها اشاره و خاطر نشان کرد: متاسفانه گاها شاهد هستیم که جایگاه روابط عمومی در حد تشریفات اداری یک سازمان تنزل یافته که این امر به هیچ وجه مورد تایید مدیریت ارشد استان نیست.

وی تاکید کرد: دوره های آموزشی ویژه ای برای ارتقای سطح آگاهی و توانمندی روابط عمومی های استان برنامه ریزی و دردست اجرا است.

مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به بخشی از مشکلات و معضلات روابط عمومی هم اشاره کرد و گفت: یکی از اصلی ترین معضلات روابط عمومی، بحث جایگاه ضعیف روابط عمومی در ساختار اداری است که در استانداری نیز پیگیر اصلاح ساختار و استقلال روابط عمومی بعنوان اداره کل هستیم.

باقری، عدم اعتماد مدیران به روابط عمومی و بی توجهی به امر تحقیق و پژوهش را از دیگر معضلات حوزه روابط عمومی عنوان و بر لزوم پیگیری در جهت رفع این کاستی ها تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تهیه سند راهبردی روابط عمومی های استان را گامی ارزشمند در جهت تقویت جایگاه روابط عمومی دانست و از برنامه ریزی در جهت اجرایی شدن الزامات این سند در دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی تصریح کرد: از مدیران حامی روابط عمومی و موفق در اجرای سند راهبردی روابط عمومی های استان در جلسات شورای اداری تجلیل خواهد شد.