رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا وارد فاز عملیاتی می شود

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا وارد فاز عملیاتی می شود
با آغاز ثبت نام از کاندیداهای احتمالی و تشکیل هیات های اجرایی ، دستور وزیر کشور ابلاغ و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا وارد فاز عملیاتی می شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با آغاز ثبت نام از کاندیداهای احتمالی و تشکیل هیات های اجرایی ، دستور وزیر کشور ابلاغ و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا وارد فاز عملیاتی می شود .

علی مصطفوی امروز در جلسه کمیته فناوری انتخابات گفت: از فردا به مدت یک هفته ثبت نام از کاندیداهای انتخاباتی آغاز می شود و شش روز فرصت برای تشکیل هیات های اجرایی زمان در نظر گرفته شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افزود: اکثر 25 فرآیند انتخاباتی بصورت رایانه ای انجام می شود لذا ضروریست کارشناسان فناوری اطلاعات همکاری لازم را با فرمانداران، بخشداران داشته باشند تا شاهد برگزاری انتخابات خوب، سالم و پرشور باشیم.

وی با بیان اینکه انتخابات نماد واقعی مردم سالاری در هر جامعه ای است، اظهار داشت: در هر جامعه ای انتخابات برگزار شود مردم سالاری در آن حاکم و مردم با مشارکت در انتخابات کارگزاران خود را انتخاب می کنند .

مصطفوی با بیان اینکه مجریان انتخاباتی باید امانتدار واقعی رای مردم باشند، گفت: حضور حداکثری در انتخابات نیاز امروز جامعه ما است، مجریان انتخاباتی باید با بیطرفی و امانتداری زمینه را برای جلب اعتماد مردم فراهم نمایند تا شاهد انتخابات گسترده با مشارکت حداکثری مردم باشیم.