رها سازی 40 دستگاه خودرو گرفتار در محور ارومیه - سیلوانا

رها سازی 40 دستگاه خودرو گرفتار در محور ارومیه - سیلوانا
مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از رها سازی 40 دستگاه خودرو گرفتار شده در برف و کولاک و امداد رسانی به 120 نفر حادثه دیده توسط تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، امیر جعفرزاده با توجه به بارش برف وکولاک در محور مزبور گفت: برابر اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات (112) جمعیت هلال احمر استان در ساعت 17:30 دقیقه 25 دی ماه مبنی بر گرفتار شدن 40 دستگاه خودرو در محور مزبور بعد از دریافت خبر از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات eoc هلال احمر استان و با هدف رهاسازی خودروها و امداد رسانی به سر نشینان خودروهای گرفتار شده به محل حادثه اعزام شدند.

وی در تشریح این امدادرسانی گفت: تیم پشتیبانی مرکزی شعبه ارومیه جمعیت هلال احمر در محوره مزبور پس از طی مسیر در این عملیات به 15خودرو با بستن زنجیر چرخ و مشارکت در رهاسازی 25 خودرو گرفتار شده در برف  امداد رسانی کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان افزود: منابع انسانی بکار گرفته شده در این عملیات رهاسازی و امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف و کولاک شامل 2تیم امداد و نجات با 5 نفر پرسنل و یک نفر نجاتگر  بود که با 2 خودروی کمکدار امدادرسانی کردند، که این عملیات تا ساعت19:30 دقیقه 25 دی ماه به طول انجامید.