ارومیه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد

ارومیه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: 10 شهر با وضعیت قرمز کرونایی در استان مشخص شده که محدودیت های بیشتری در آنها طی 2 هفته اول آذر اعمال می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در آذربایجان غربی گفت: ۱۰ شهر با وضعیت قرمز کرونایی در استان مشخص شده که محدودیت های بیشتری در آنها طی ۲ هفته اول آذر اعمال می شود.

علی مصطفوی امروز در جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در آذربایجان غربی افزود: این شهرها شامل ارومیه، پلدشت، چایپاره، خوی، شوط و سلماس در شمال استان و اشنویه، سردشت، میاندوآب و نقده در جنوب استان است.

وی اضافه کرد: وضعیت شهرهای ماکو و چالدران در شمال آذربایجان غربی و مهاباد، بوکان، تکاب، شاهین دژ و پیرانشهر در جنوب استان نیز نارنجی بوده و محدودیت هایی مربوط به این بخش در آنها اجرایی می شود.

رییس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها از روز شنبه هفته آینده ادامه داد: ۱۴ دستگاه اجرایی در انجام کامل این طرح، مسوولیت مستقیم دارند.

مصطفوی گفت: محدودیت ها در پنج دسته اداری، بازرگانی و تجاری، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی بوده و تردد خودروها را شامل می شود.

وی افزود: لازمه اجرای درست و صحیح این طرح همکاری و هم افزایی مردم و دستگاه های اجرایی است.