امام جمعه ارومیه:

زمینه جذب سرمایه‌ بیشتر در آذربایجان‌غربی فراهم شود

زمینه جذب سرمایه‌ بیشتر در آذربایجان‌غربی فراهم شود
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسوولان باید زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر در استان را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسوولان باید زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر در استان را فراهم کنند زیرا استان از لحاظ درآمد ناخالص در رتبه پایین قرار گرفته است و این شایسته یک استان با پتانسیل های بالای اقتصادی نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار داشت: با توجه به هم مرز بودن این استان با سه کشور باید مسوولان به مساله دیپلماسی مرزی اهمیت داده و آن را تقویت کنند.

وی با انتقاد از صف های شلوغ ایجاد شده در نانوایی های ارومیه ادامه داد: این صف‌ها شایسته مردم آذربایجان‌غربی نیست و  مسوولان تدابیر خاصی اندیشیده و این مساله را مدیریت کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به اهمیت فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی، فضای مهمی است و باید در تولید محتوا وحدت و همدلی داشته باشیم و از ظرفیت‌های آن به درستی استفاده کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی تاکید کرد: آذربایجان‌غربی از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است و باید به این حوزه در فضای مجازی هم بسیار پرداخته شود.