برگزاری اجتماع بزرگ یوم الله 13 آبان در ارومیه + تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، اجتماع بزرگ یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در میدان انقلاب ارومیه با حضور مردم و مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: دنیا بداند ما هیچگاه از حقوق ملت ایران کوتاه نخواهیم آمد و عقب‌نشینی نخواهیم کرد زیرا آرمان انقلاب، مردم‌سالاری است و احقاق حقوق مردم در صدر برنامه‌های انقلاب اسلامی قرار داشته و دارد.

هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان، ۱۳ آبان در  آیین تجمع روز ۱۳ آبان در ارومیه اظهار کرد: خصومت جبهه استکبار با انقلاب اسلامی بر سر ماهیت این نظام عظیم است و مساله هسته‌ای و حقوق بشر بهانه‌ای است تا آنها از صدور این انقلاب و همچنین پیشرفت فرزندان آن جلوگیری کنند.

وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی، جان خود را نثار کردند تا این انقلاب پا برجا بماند و ما امروز وام‌دار این ایثار و از جان‌گذشتگی آنان هستیم.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: روز ۱۳ آبان، یوم‌الله است زیرا حوادثی که در آن روی داد انقلاب اسلامی را پی‌ریزی کرد و موجب دوام انقلاب اسلامی و پیروزی بر مستکبران جهان شد.

وی بیان کرد: استکبار یک پدیده جدید نیست که به یک کشور یا چند کشور بستگی داشته باشد بلکه یک ماهیت تاریخی است که علیه جبهه حق است و همیشه این جنگ و جدال ادامه داشته و خواهد داشت.

نظیف تصریح کرد: استکبار از حضرت آدم تا خاتم و حتی زمان ائمه اطهار بوده و تاکنون نیز این جنگ ادامه داشته و مستکبران سرنوشتی جز شکست نداشته‌اند زیرا حق و حقیقت همیشه در برابر مستکبر پیروز است.

وی خاطرنشان کرد: خط اسلام یعنی خط ضدابلیس و استکبار و این مهم نشان می‌دهد نبرد استکبار و حق یک جدال تاریخی است و این مهم در عصر حاضر نیز ادامه دارد.

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی نقشه‌های استکبار را برچید و با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، منافع استکبار در خطر افتاد که این امر موجب دشمنی‌های بی‌امان آنان با ایران اسلامی شد.

وی گفت: استکبار جهانی در جبهه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و نظامی علیه انقلاب اسلامی در حال جنگ است ولی خوشبختانه تاکنون شاهد شکست استکبار در تمام این جبهه‌ها بوده‌ایم.

نظیف افزود: به دنبال شکست‌های متعدد دشمن در جبهه‌های مختلف از انقلاب، این بزدلان به ترور روی آورند و حاج قاسم که تربیت یافته مکتب عدالت‌خواهی بود، را ترور کردند ولی باید بدانند که این مکتب گسترش جهانی یافته و اکنون آزادی‌خواهان با چهره‌ای استوارتر از گذشته بر علیه استکبار و بی‌عدالتی به پا خواسته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه پیروی همواره از آن حق است، گفت: دنیا بداند ما هیچگاه از حقوق ملت ایران کوتاه نخواهیم آمد و عقب‌نشینی نخواهیم کرد زیرا آرمان انقلاب، مردم‌سالاری است و احقاق حقوق مردم در صدر برنامه‌های انقلاب اسلامی قرار داشته و دارد.