رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی:

جلب مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه ای همگانی است

جلب مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه ای همگانی است
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی گفت: دشمنان برای مایوس ساختن مردم از مشارکت در انتخابات دسیسه چینی های پیچیده ای را اجرا می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه جلب مشارکت حداکثری در تراز انقلاب اسلامی وظیفه ای همگانی است گفت: دشمنان برای مایوس ساختن مردم از مشارکت در انتخابات دسیسه چینی های پیچیده ای را اجرا می کنند که به لطف خدا و هوشیاری مردم انتخابات امسال نیز باشکوهتر از همیشه برگزار می شود.

علی مصطفوی در پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سلیمانی و شهدای حادثه هواپیمایی اوکراین تصریح کرد: توطئه چینی دشمن در به حاشیه بردن تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی که به معجزه ای می ماند مشهود است.

وی گفت: متولیان امر اطلاع رسانی باید ابعاد پیچیده دشمن در سناریو سازی برای به حاشیه بردن شهادت سردار سلیمانی و نیز حمله افتخارآفرین سپاه به پایگاه آمریکایی را برای مردم روشن نمایند.

مصطفوی با تاکید بر نقش اطلاع رسانی بموقع و درست در جلب اعتماد عمومی تصریح کرد: هر گونه کوتاهی در حوزه اطلاع رسانی امروز باعث می شود تا اعتماد مردمی را بواسطه اقدامات دشمن از دست دهیم.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه ضمن تاکید بر فعال سازی کمیته های شورای اطلاع رسانی، خواستار آن شد تا راهکارهای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات احصا و عملیاتی گردد.

مصطفوی خاطرنشان کرد: ۷۱ درصد از مردم استان واجد شرایط رای دادن در انتخابات اسفندماه هستند.