رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:

فعالین فضای مجازی مروج همدلی و امید باشند

فعالین فضای مجازی مروج همدلی و امید باشند
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: در شرایط امروز فعالین فضای مجازی باید اقدامات و تلاشهای خوبی که از سوی مسئولین انجام می گیرد را به اطلاع مردم برسانند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه در شرایط امروز فعالین فضای مجازی باید اقدامات و تلاشهای خوبی که از سوی مسئولین انجام می گیرد را به اطلاع مردم برسانند گفت: با افرادی که در فضای مجازی از طریق بزرگنمایی مشکلات و دروغ پردازی قصد تشویش و تخریب مدیران را دارند برخورد می کنیم.

علی اکبر گروسی در هجدهمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: متاسفانه برخی در فضای مجازی قصد دارند تا مردم را نسبت به تلاش مدیران ناامید سازند و بین آنها فاصله ایجاد کنند و بر همین اساس ما وظیفه داریم تا با چنین افرادی مقابله کنیم.

وی گفت: کارهای خوب را باید گفت و الان زمان نقدهای مخرب نیست چرا که در زمان جنگ هستیم و بیش از همیشه به همدلی و امید نیاز داریم.

گروسی با بیان اینکه کسی مدعی نواقصات نیست افزود: ولی نباید با بزرگنمایی و تخریب مدیران فضا را بسمت ناامیدی مردم سوق داد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: دادستانها در شهرستانها برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا پای کار هستند و در خصوص برخورد با نشر اکاذیب و دروغ پردازی نیز با قاطعیت برخورد می کنند.