برگزاری جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا شهرستان ارومیه

برگزاری جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا شهرستان ارومیه
جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا شهرستان صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، فرماندار ارومیه امروز در جلسه ستاد کرونای شهرستان با اشاره به نارضایتی های مردم از روند توزیع برخی اقلام ضروری، اظهار داشت: مراکز توزیع اقلام اساسی در سطح شهر، جهت جلوگیری از تجمعات و شیوع ویروس کرونا و جلب رضایت مردم افزایش یابد.

رسول مقابلی مصوبات ستاد ملی کرونا درخصوص عدم برگزاری نمازهای جماعت و مراسمات آیینی و مذهبی در وضعیت نارنجی را ضروری دانسته و افزود: ایجاد محدودیت گروههای شغلی ۳ و ۴، کنترل و ساماندهی در معابر و دستفروشی ها، ورودی باغ رضوان و اجرای پروتکل ها تداوم یافته و دستگاههای متولی در این زمینه برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی همچنین نظارت مستمر و هوشمندانه را در کنترل تجمعات مربوط به تفرجگاهها، بازار و توزیع کالاهای اساسی موثر توصیف نموده و تصریح کرد: اکیپ های نظارتی در سطح شهر جهت کنترل محدودیت ها و اجرای پروتکل ها حضور مستمر و فعالانه داشته باشند.

مقابلی در ادامه با تاکید بر کنترل محدودیت های گروههای شغلی ۳ و ۴ توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت، افزود: دستگاههای ۲۴ گانه معین ضمن نظارت مستمر بر مجموعه های تحت نظارت خود، گزارش اقدامات و عملکرد حوزه اداری و مجموعه های مربوطه را به صورت مستند و هفتگی ارائه نمایند.

فرماندار ارومیه در خاتمه ضمن تاکید بر عدم برگزاری جشن ها، مراسمات، جلسات و همایش ها توسط سازمانها، تصریح کرد: برگزاری جلسات، ماموریت های اداری و دورکاری کارکنان دقیقاً براساس شیوه نامه عمل شود.