پویش روستای بدون کرونا در ارومیه راه‌اندازی شد

پویش روستای بدون کرونا در ارومیه راه‌اندازی شد
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی و عشایر آذربایجان‌غربی گفت: پویش روستای بدون کرونا با هدف حمایت از بیمه‌شدگان روستایی در استان راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، یونس معزز افزود: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران این پویش را راه‌اندازی کرده است و در این راستا کانال ارتباطی ویژه‌ای برای اعضا صندوق پیش‌بینی شده تا اعضا، خدمات این سازمان را بدون مراجعه دریافت کنند. 

وی با اشاره به اینکه سامانه ٣٠٠٠٢٧ این سازمان آماده پاسخگویی به بیمه‌شدگان است، افزود: دریافت کدها و اطلاعات کارگزاری‌های این سازمان، دریافت نحوه کارکرد سامانه، دریافت شناسه پرداخت و همچنین پرداخت اقساطی حق بیمه از جمله خدماتی است که توسط این سامانه ارائه می‌شود. 

وی افزود: در حال حاضر ۹۶ هزار و ۴۴۱ نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در آذربایجان‌غربی قرار دارند که از این تعداد، سه هزار و ۳۲۶ نفر از مستمری‌های بازنشستگی، ازکار افتادگی و مستمری بازماندگان برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۲ کارگزار بیمه کشاورزی در سطح استان وجود دارد، گفت: با شروع بیماری کرونا تعدادی از این کارگزاری‌ها در سطح روستاها به توزیع ماسک و ضد عفونی کردن روستاها پرداختند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی وعشایر آذربایجان‌غربی افزود:اعضایی که از بیمه کشاورزی حقوق دریافت می‌کنند در اولولیت تسهیلات کم بهره قرار گرفته و به بیمه شده‌ها بسته‌های حمایتی نقدی وغیر نقدی در نظر گرفته شده است.

 

منبع: ایرنا