۲۲ بهمن ماه باید نماد عزت و استقلال کشور باشد

۲۲ بهمن ماه باید نماد عزت و استقلال کشور باشد
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ۲۲ بهمن ماه باید نماد عزت و استقلال کشور باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ۲۲ بهمن ماه باید نماد عزت و استقلال کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت الاسلام سید مهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه با اشاره به آغاز دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهارداشت: بر همه لازم و واجب است تا با توجه به توطئه دشمنان، در مراسمات گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی حضور پررنگ و فعال داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه امسال تمام مسئولان و دستگاه های اجرایی در کنار مردم فارغ از تمام دیدگاه های سیاسی و جناحی برنامه های دهه فجر را با شکوه هر چه تمامتر برگزار کنند افزود: تمام تلاش دشمنان نظام در راستای ناکارآمد جلوه انقلاب اسلامی است که باید دستاوردهای انقلاب اسلامی بخوبی اطلاع رسانی شود.

امام جمعه ارومیه در ادامه لزوم بزرگداشت مناسب ۱۲ بهمن ماه را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد پیشرفت علمی در مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و این ایام فرصت مناسبی برای نمایش پیشرفت های نظام اسلامی است.

حجت الاسلام قریشی در ادامه با اشاره بحث فیلترینگ فضای مجازی و لزوم ایجاد زیرساخت های لازم در این زمینه عنوان کرد: در حال حاضر برخی مسئولان در خصوص فیلترینگ یا عدم فیلترینگ فضای مجازی نظرلاتی ارائه می‌دهند که جای شبهه دارد.

امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه باید مقدمات و زیرساخت‌های راه اندازی شبکه ملی اطلاعات تأمین شده و سپس موضوع فیلترینگ مطرح شود افزود: هیچ فرد و خانواده‌ای دوست ندارد که فرزندش در فضای مسموم مجازی که امروز به راحتی در دست همگان قرار دارد باشد و در بحث فیلترینگ نخست باید مقدمی چینی شده و زیرساخت‌ها تامین شود.