ارومیه تا فردا بارانی است

ارومیه تا فردا بارانی است
کارشناس اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: بارش‌ها در مناطق جنوبی و مرکز استان تا فردا، سه‌شنبه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مهدی کریمی با اشاره به اینکه بارش ها از اواخر هفته گذشته در آذربایجان‌غربی آغاز شده و ادامه دارد، افزود: از اواخر وقت فردا، در برخی نقاط جوی پایدار برای استان پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه کل استان در ۲۴ ساعت گذشته شاهد بارش باران بود، بیان کرد: شهرستان ارومیه با ۶ میلیمتر بارندگی بیشترین میزان بارش را در این مدت به خود اختصاص داد.

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی  جدید به استان از روز پنج‌شنبه هفته جاری اضافه کرد: افت محسوس سه تا پنج درجه‌ای دما از امروز در استان پیش‌بینی می‌شود که در ارتفاعات و نقاط سردسیر این افت دما بیشتر محسوس خواهد بود.

کارشناس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی با اشاره وضعیت به دمای هوای استان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: در این مدت دمای ارومیه، مرکز استان بین چهار و ۱۴ درجه سانتی‌گراد در نوسان بود و شهرستان چالدران با دمای صفر درجه و پلدشت با ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای استان بودند.

 

منبع: ایرنا