دیدار فرماندار شهرستان ارومیه با خانواده معظم شهدا

دیدار فرماندار شهرستان ارومیه با خانواده معظم شهدا 

غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه با همراهی مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت گاز شهرستان، با حضور در منزل شهیدان عبدالحسین امیرزاده و رسول حسن نژاد ، با خانواده معظم ایشان دیدار نمود

فرماندار ارومیه در این دیدار اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم آرمان های والای شهیدان را حفظ کرده با عزت و سربلندی، راه پر افتخار آنان را ادامه دهیم.

عماری با اشاره به بینش و بصیرت شهیدان گفت: شهدا با معرفت عمیقی که به افعال خود داشتند در این صحنه ها حضور پیدا کرده و به شهادت رسیدند و هم اکنون نیز ناظر بر اعمال و اقدامات ما هستند.

وی با بیان اینکه نشر ارزش های معنوی و اخلاقی با شمیم عطر خون شهیدان تاثیر بسزایی در اخلاق جوانان دارد، اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اصلی ترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی است.

غلامحسین عماری گفت : شهدا چشم و چراغ ملت هستند، ما همه به شهدا وابسته ایم و همه مسئولین نیاز دارند که برای تجدید روحیه و بهره گیری از معنویات شهدا، خدمت خانواده شهدا برسند و همه مسئولین به راه شهدا التزام دارند و موظف هستند تا مسائل و مشکلات خانواده شهدا را پیگیری کنند.

وی افزود: رسیدگی به امور خانواده های شهدا ، سعادت و افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود و بازماندگان شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و رسیدگی، خدمت رسانی و سپاسگزاری از آنها وظیفه ای همگانی است