استاندار آذربایجان غربی در بازدید از نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر:

استفاده از ظرفیت های روستایی در جهت رونق اقتصاد و اشتغال استان ضروری است

استفاده از ظرفیت های روستایی در جهت رونق اقتصاد و اشتغال استان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی بر لزوم استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های مختلف روستایی در جهت رونق اقتصاد و اشتغال در استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری عصر امروز با حضور در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر ضمن بازدید از غرفه های استان اظهار کرد: بیش از ۳۰۰۰ روستا در استان وجود دارد که هر کدام ظرفیت های خاص خود را دارند؛ توجه و استفاده از این ظرفیت ها در بخش های مختلفی مثل کشاورزی، دامپروری، زنبورداری و صنایع دستی، می تواند رونق بخش اقتصاد و اشتغال در استان باشد.

وی در ادامه نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر را فرصتی برای معرفی بهتر ظرفیت های روستایی استان ها دانست و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، آذربایجان غربی امسال با توانایی بیشتری در این نمایشگاه شرکت کرده و ظرفیت های روستایی خود بویژه در بخش تولید را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده که می تواند آثار مثبت اقتصادی  را برای استان بدنبال داشته باشد.

شهریاری در پایان ضمن قدردانی از تلاش های دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر، ضرورت تقویت حضور استان در این نمایشگاه در سال های آینده را مورد تاکید قرار داد.