فرماندار ارومیه:

روند بازسازی سینماهای ارومیه پیگیری می‌شود

روند بازسازی سینماهای ارومیه پیگیری می‌شود
فرماندار ارومیه به جایگاه سینما در ایجاد نشاط و حفظ سلامت روانی جامعه اشاره کرد و گفت: روند بازسازی سینماهای شهر ارومیه با جدیت پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی‌زاده به بازدید روز گذشته خود از روند بازسازی سینماهای ایران و انقلاب ارومیه اشاره کرده و افزود: پس از سال‌ها رکود در زمینه بازسازی و احیای سینماهای شهر، اتفاق‌های مثبتی در حال وقوع بوده و امید است با همکاری دیگر ارگان‌های مرتبط، روند احیای محیط‌های فرهنگی مانند سالن‌های سینما سرعت بیشتری بگیرد.

 وی افزود: استاندار آذربایجان‌غربی و ریس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برای بازسازی سینماها و توسعه پایدار فرهنگی در استان نگاه و رویکرد ویژه‌ای دارند و با افزایش و تخصیص اعتبارات لازم، بازسازی سینماها در دستور کار قرار خواهد داشت.

 رییس حوزه هنری آذربایجان‌غربی نیز گفت : تسریع در روند بازسازی سینماهای شهر ارومیه نیازمند عزم جدی مسؤولان استانی است.

احد هوشمند قره‌باغ با اشاره به ظرفیت فرهنگی و هنری استان، افزود: حوزه هنری با تلاش و انگیزه بالایی بازسازی سینماهای ارومیه را پیگیر بوده و تمام تلاش خود را برای تحقق این امر به کار گرفته است.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سینماها، اضافه کرد: تلاش ما این است که بخش خصوصی نیز در بازسازی و بهسازی سینماها مشارکت داشته باشد که در این زمینه اقدامات امیدبخشی انجام شده‌است.

منبع: ایرنا