استاندار آذربایجان غربی:

تامین تجهیزات آموزشی مدارس مناطق محروم به صورت جدی باید پیگیری شود

تامین تجهیزات آموزشی مدارس مناطق محروم به صورت جدی باید پیگیری شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از ملزومات اساسی آموزش های مجازی در دوران کرونا بهره مندی دانش آموزان از تجهیزات آموزشی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه یکی از ملزومات اساسی آموزش های مجازی در دوران کرونا بهره مندی دانش آموزان از تجهیزات آموزشی است گفت: نوسازی مدارس و آموزش و پرورش باید ضمن احصای نیازهای موجود نسبت به تامین ملزومات با استفاده از اعتبارات ملی و استانی و نیز در صورت نیاز مشارکتهای مردمی اقدام نمایند.

محمدمهدی شهریاری عصر امروز در دومین کارگروه اجتماعی، فرهنگی،سلامت، زنان و خانواده با تاکید بر اهتمام نسبت به ارائه آموزش در مناطق محروم و مرزی تصریح کرد: نباید به دلایل مختلف از جمله عدم دسترسی به اینترنت آموزش دانش آموزان دچار خلل شود.

وی افزود: توجه به دانش آموزان بازمانده از تحصیل از دیگر اولویت هایی است که باید با پایش علل بازماندگی مورد توجه آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های مسئول باشد.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه در پاسخ به گزارش ارائه شده از سوی نهاد کتابخانه های عمومی بر ضرورت رفع موانع حقوقی اتمام کتابخانه های عمومی نیمه تمام تاکید کرد.

شهریاری گفت: روند تکمیل پروژه های نیمه تمام با کاربری فرهنگی از جمله کتابخانه های عمومی قابل قبول نیست.