عربده کشی آمریکایی ها مصداق بارز طبل توخالی است

عربده کشی آمریکایی ها مصداق بارز طبل توخالی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: عربده کشی ترامپ و آمریکایی ها مصداق بارز طبل توخالی است و نباید به آنها اعتنا کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: عربده کشی ترامپ و آمریکایی ها مصداق بارز طبل توخالی است و نباید به آنها اعتنا کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های نمازجمعه این هفته ارومیه افزود: باید با اتحاد و همبستگی و تدبیر هوشمندانه، زمینه شکست آمریکایی ها را در این جنگ تمام عیار اقتصادی و رسانه ای فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: راه پیروزی ایران اسلامی در این برهه نیز تنها استقامت و ایستادگی است زیرا با مذاکره هیچ چیزی به دست نمی‌آوریم.

وی بیان کرد: طبق فرمایش الهی، اگر به دین خدا کمک‌ کنیم، خداوند نیز کمک کار ما خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به هزینه هفت تریلیون دلاری آمریکا در عراق طی سال های گذشته و شکست مضمحلانه آنان ادامه داد: زمان این تهدیدهای توخالی نیز پایان می یابد و به حول و قوه الهی، پیروزی با امت اسلامی خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی همچنین با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: این ماه، بزرگترین نعمت خداوند به بندگان است زیرا در این ماه موجبات استفاده از رحمت الهی فراهم می شود.

وی افزود: باید از لحظه لحظه ماه مبارک رمضان بیشترین استفاده را ببریم تا پس از اتمام آن، حسرت فرصت های از دست رفته را نخوریم.

وی اضافه کرد: مومنان و مسلمانان باید با استفاده از فرصت این ماه مبارک، در زمره بهره مندان از آمرزش الهی قرار بگیرند.

امام جمعه ارومیه بر انفاق مال در این ماه مبارک تاکید کرد و ادامه داد: هر کس از مال خود در راه خدا انفاق کند، خداوند چند برابر آن مال را برمی گرداند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به لزوم تلاش افراد دارای مکنت مالی در راستای کمک به فقرا و نیازمندان بیان کرد: این کمک ها می توانند از داخل خانواده شروع شده و به جامعه تعمیم یابد.

وی اظهار داشت: برگزاری آیین جمع خوانی قرآن، از مراسم قابل توجه مرسوم در ماه مبارک رمضان به شمار می رود که حضور در این آیین ها، بسیار پربرکت بوده و باید همه افراد سعی کنند در آن حاضر باشند.

وی همچنین با یادآوری مشاجره اخیر صورت گرفته بین 2 نفر از مسوولان استانی، با تاکید بر اینکه پرخاشگری را نباید در استان نهادینه کرد، گفت: طرح مشاجرات داخل استان در سطح کشور کار بسیار نادرستی است که باید از آن پرهیز شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزود: البته اصحاب رسانه نیز به این امر دامن نزنند و سعی داشته باشند تا صلح را در میان این افراد حاکم کنند.